UFC شخص مهم در میان یکدسته جونز تمسخر توسط طرفداران او پس از متهم Hollister از ‘bullsh*t’ نژاد پرستی برای استفاده از کلمه اسپانیایی برای ‘سیاه و سفید’ در شلوار جین برچسب

اشتباه طرفداران در پاسخ به UFC نور سنگین وزن قهرمان Jon Jones او پس از حذف یک ویدیو کوبیدن فروشگاه های خرده فروشی هالیستر برای استفاده از کلمه اسپانیایی برای سیاه و سفید – قبل از انکار او می خواهم انجام می شود بنابراین با توجه به سوء تفاهم متن آن.

پیروان با عجله به بررسی کنید که جونز می دانستند که انتخاب سیاه و سفید-شلوار جین های رنگی در قفسه های یک فروشگاه در کورونادو مرکز در نیومکزیکو شده است برچسب “negro” به عنوان یک ترجمه مستقیم از رنگ خود را به زبان اسپانیایی برای تعداد زیادی از اسپانیایی خریداران در منطقه است.

دولت یکی از بزرگترین اسپانیایی جمعیت در ایالات متحده بالغ بر حدود یک میلیون نفر است که تقریبا نیمی از کل آن.

جونز به نظر می رسید غافل است که این کلمه است که منسوخ شده و نژادی توهین آمیز هنگامی که آن را مورد استفاده برای توصیف مردم سیاه و سفید در نظر گرفته شده است بی ضرر که ترجمه آن را در تنظیمات دیگر.

او تعجب طرفداران UFC با شکایت: “هالیستر من منزجر با شما بچه ها. من مطمئن هستم که شما می توانید بدست راه خلاق تر از آن است.”

او به عنوان چرخش دوربین برای نشان دادن یکی از دختران خود را خیره در او را در یک ماسک جونز افزود: “بمکد که من باید سعی کنید برای توضیح این دختران من در روز پدر. من درک می کنم که نگرو به معنی سیاه در اسپانیایی اما این bullsh*t و ناراحت کننده است.”

گیج مخاطبان صرف ساعت توضیح معنای کلمه سوال جونز هوش, تولید, جوک و الگوهای رفتاری و بحث که آیا شدت تحریک آمیز قهرمان شد تلاش برای ترول آنها را قبل از او حذف پست اصلی در روز دوشنبه.

“من کاملا آگاه چگونه به می گویند که کلمه سیاه, اسپانیایی,” او اصرار داشت. “من هنوز هم احساس می Hollister انتخاب از کلمات حساس و توهین. با من تماس حساس اگر شما می خواهید, اما امروز من کاملا توهین.”

جونز شناخته شده است برای انتشار نوشته های بحث برانگیز – اغلب به شدت توهین رقبای خود را – قبل از حذف آنها هنگامی که هزاران نفر از مردم تا به حال فرصتی برای گرفتن اسکرین شات و واکنش نشان می دهند به خود را اغلب inciteful محتوا.

او به نظر می رسد در نظر گرفتن آخرین کنجکاو فوران خیلی بیشتر به طور جدی هر چند, پاسخ به یک نظر که پرسید که آیا او می خواست مردم اسپانیا قادر به پیدا کردن لباس توسط spikily retorting: “به معنای واقعی کلمه نیمی دوستان من اسپانیایی هستند.

“و من کاملا مطمئنم که هر یک از آنها را حتی آنهایی که نمی خواند به زبان انگلیسی به خوبی می تواند در بر داشت کسانی که شلوار جین سیاه و سفید.”

هنگامی که یک نمایشگر مشاهده شده است که قرار دادن متن توصیف شلوار جین بود “قطعا عجیب و غریب” جونز که در هفته گذشته گفت: خوانندگان که او تا به حال لذت فرصتی برای از سرگیری لباس خرید پس از کاهش مستند محدودیت های سراسر کشور را تهدید به بازگشت به فروشگاه برای ایجاد یک پیگیری تصویری.

“من می دانم احمقانه به نظر می رسد برای برخی از افراد, اما هیچ یک از دیگر شلوار جین نشاندار شد هر چیزی مانند این که” او توضیح داد. “من احتمالا توقف فردا و ویدیو را به شما نشان می دهد یک مثال است.”

او همچنین تایید یک پیشنهاد از یک MMA متعصب که بازاریابی گرافیک های مورد استفاده توسط این فروشگاه بوده است گمراه retweeting پاسخ خود را پس از بیش از 2.3 میلیون نفر است.

یکی از طرفداران جونز گفت: “آیا شما دیوانه است که آنها اسپانیایی برچسب ها? شما هستید که بیش از حد حساس است. آن را به معنای واقعی کلمه فقط یک برچسب توصیف رنگ این لباس به دو زبان. کلمه اسپانیایی به صورت سیاه و سفید است ” negro – آن را نمی f*cking Hollister گسل.

“Chill out جان. شما واقعا نمی باید به نگاه است که سخت برای sh*t به جرم مورد. ما به اندازه کافی واقعی تبعیض اتفاق می افتد که شما می توانید و باید آدرس.”

دیگری نوشت: “من عاشق جان اما من راستش نمی فهمم. شاید به این خاطر که من سفید, اما آن را به معنای واقعی کلمه اسپانیایی جایگزین. چه نشانی از او انتظار می رود آنها را به انجام? تغییر کلمه در زبان؟”

مرجع جونز نزدیک به بی عیب و نقص UFC رکورد که او را دیدم تنها شکست بیا رد صلاحیت در برابر مت Hamill در سال 2009 یک دیدگاه به شوخی: “نگاهی L قهرمان. این اولین بار است حلال از دست دادن.”

پرکار رسانه های اجتماعی کاربر جونز ساخته شده نارضایتی او با UFC رئیس دانا کون سفید ماه گذشته زمانی که او در زمان به توییتر با عصبانیت به شکایت در مورد کیف پول در ارائه برای یک مقدار پیش بینی مبارزه با سنگین وزن فرانسیس Ngannou تهدید را به یک استراحت طولانی مدت از این ورزش به عنوان یک نتیجه از مذاکرات شکست خورد.

همچنین در rt.com “من قول می دهم من نمی خواهد هر چیزی را شکستن بر شما’: UFC قهرمان Jon Jones پاکستان به آسیب مایک تایسون در صورتی که تا کنون مبارزه در هشت ضلعی