UFC فقط این f*cking مبارزه… سیاره زمین نیاز به دیدن Khabib در مقابل تونی فرگوسن!

با ایالت نیویورک ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر ما تقریبا قطعا از دیدن UFC 249 کارت عنوان توسط Khabib Nurmagomedov در مقابل تونی فرگوسن در بروکلین اما UFC فقط به صرفه جویی در این مبارزه است.

ایالت نیویورک است که آن را غیر قانونی به تجمعات بیش از 500 نفر است. که برای تلفن های موبایل مانند آن را نگه دارید بسیاری از افراد, امن, اما آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند آن را قرار داده Khabib Nurmagomedov در مقابل تونی فرگوسن در معرض خطر است.

و ما نیاز داریم که مبارزه با. ما باید در این مبارزه. در حال حاضر مردم در حال بغل کردن هر یک از دیگر. آنها صرف زمان با هم. وجود ندارد که دوستی و رفاقت را به عنوان ما در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس درست است ؟ بنابراین ما نیاز به سرگرم شود و ما نیاز به الهام گرفته شود. تونی فرگوسن در مقابل Khabib Nurmagomedov الهام بخش مبارزه است.

همچنین در rt.com UFC 249: Khabib v فرگوسن در آستانه لغو شدن به نیویورک ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر

این یک مبارزه است که ما نیاز به دیدن. این یک مبارزه است که میلیون ها نفر از مردم پرداخت خواهد شد برای دیدن از خانه های خود در حال حاضر. ما نیاز به ایجاد این مبارزه UFC و دانا و سفید. شما باید به این مبارزه و شما باید آن را در جایی در هر نقطه.

شما می توانید این مبارزه در یک حمام. شما می توانید این مبارزه در قفس در راس مرکز شما می توانید این مبارزه در خالی آرنا در بروکلین اگر شما می خواهید به. اما شما باید به این مبارزه است. شما فقط باید به این مبارزه است. ما باید در این مبارزه است.

تصور کنید اگر شما می تواند اجازه می دهد تا 499 نفر در. بنابراین شما می توانید هزینه های زیادی از پول.
بسیاری از ما می تواند آن را ندارند. که کشیدن. ما به شما تماشای آن را بر روی pay-per-view. اما وجود دارد بسیاری از میلیاردرهای خواهد شد که به شما پرداخت مقدار زیادی از پول را به نشستن در یک کوچک محیط که در آن آنها می توانید به تماشای این درخشان مبارزه است.

ادامه مطلب: آیا coronavirus بحران KO آینده Khabib-فرگوسن تقلا برای پنجمین بار?

مردم تلاش کرده اند به این مبارزه برای سال. این مبارزان می خواهید در این مبارزه است. این جنگجویان هر دو رانده و پرشور و الهام بخش مبارزان و مردم را با هم. ما باید برای دیدن این.

اگر ما تماشای آن را بر روی pay-per-view در خانه ما از هر جا که باشد که خواهد بود فقط خوب است. لطفا این کار را.

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم وجود دارد یک عنصر شگفت انگیز نیز هست. شما می دانید شما را به دور از مخاطبان شما را به دور انرژی شما را به دور از شور و اشک و مشروبات الکلی. و تمام است که عنصر انسانی است که وجود دارد در یک جمعیت بزرگ. و این تغییرات پویا از مبارزه است.

فکر می کنم در مورد آن برای یک لحظه. Khabib دوست دارد به مبارزه با مرتب کردن بر اساس در آرامش به طور کلی (به غیر از Conor McGregor مبارزه). این یک جریان بی سر و صدا که او را به. تونی فرگوسن یک حیوان وحشی است و جمعیت و شور و شدت ممکن است بخشی از این مبارزه است.

بنابراین ما تغییر پویا آن متفاوت خواهد بود. آن را منحصر به فرد. آن را هنوز هم یکی از بزرگترین دعوا همیشه اما شاید فقط آن را عجیب و غریب اتفاق می افتد در این زمان منحصر به فرد است که در آن ما می خواهید برای دیدن چیزی بسیار نادر و بسیار متفاوت و بسیار خاص ؟

پس لطفا این مبارزه است. Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن لطفا این مبارزه است. مردم باید در این مبارزه حق در حال حاضر. مردم نیاز به الهام گرفته شود. همه ما انجام دهد. ما واقعا نیاز به این را ببینید. UFC, Dana White, هر کسی که درگیر در این در حال حاضر. این f*cking مبارزه!

توسط رابین سیاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de