Fabricio Werdum به ثمر رساند یک شوک برای سنین هنگامی که او را مشاهده کنید افسانه ای تبادل نظر Emelianeko یک دهه پیش و در حال حاضر ‘Vai Cavalo’ ارائه کرده است که جنگنده های او را توصیف به عنوان “بهترین در تمام دوران” دوم گاز در گیلاس.

برزیل سنگین وزن Werdum تبادل نظر دست اول خود را مشروع شکست در مخلوط هنرهای رزمی, رقابت برخی از 33 دعوا پس از او, اولین, ارسال, روسی سابق غرور قهرمان 69 ثانیه به دور اول در یک رویداد تحت Strikeforce بنر.

این یکی از به یاد ماندنی عبادی در سال های اخیر MMA تاریخ به عنوان سامبو روسی متخصص بود و مجبور به اعتراف به شکست Werdum مثلث چوک اما به عنوان هر دو مردان به روش گرگ و میش حرفه خود را در حال حاضر ممکن است زمان برای انجام بیش… یا می گوید Werdum به هر حال.

من می خواهم به مبارزه با تبادل نظر, 100, درصد,” Werdum گفت: رسانه ها در مبارزه با جزیره پس از ارسال پیروزی در برابر Alexander Gustafsson. “من به او احترام زیادی است. من می خواهم به او فرصت را به مبارزه با من دوباره. این تاریخ است, شما می دانید ؟ من در مقابل تبادل نظر در سال 2010.

ده سال بعد هر کس می خواهد برای دیدن این مبارزه است. من نمی دانم از کجا اما برای اطمینان من می خواهم به مبارزه با تبادل نظر. من احترام او در ذهن من او بهترین در جهان.”

هر گونه تمدید رقابت بین این دو نفر تقریبا قطعا برگزار خارج از UFC. Werdum پیروزی شنبه شب بود مبارزه نهایی از قرارداد فعلی خود را با این سازمان و تمام شواهد نشان می دهد که به زودی به 43 ساله را تست رایگان آژانس های بازار است.

Emelianenko در حال حاضر نشان دهنده Bellator MMA که رئیس اسکات کوکر ساخته شده است که چندین حرکت در سال های اخیر به ضربه محکم و ناگهانی تا زمانی که مبارزان خود را UFC معاملات پایان می رسد و می تواند امکان پذیر بود و علاقه مند به بحث در مورد شرایط با Werdum به ترتیب مسابقه برگشت او بخواهد.

همچنین در rt.com افسانه ای سنگین وزن, تبادل نظر Emelianenko رتبه بالا Khabib در ما لیست تمام زمان بالا مبارزان

هر دو Werdum و تبادل نظر به طور منظم در این بحث همراه با امثال استیپ Miocic و دانیل Cormier برای تعیین بهترین سنگین وزن جنگنده MMA در تاریخ است. Werdum موضع اما ساده است: او قدردانی و به رسمیت شناختن وجود دارد اما تنها یک نامزد واقعی که افتخار است.

این خیلی سخت است برای گفتن که,” Werdum توضیح داد. “اگر طرفداران می گویند چیزی من خوشحال هستم 100 درصد است. اگر آنها می گویند Werdum است, بهترین, با تشکر از شما اما من نمی گویم که. آن است که بسیار سخت به می گویند که.

استیپ Miocic یک جنگنده بسیار خوب او است که این قهرمان در حال حاضر, اما نه همه زمان. تمام وقت [بهترین جنگنده] برای من در ذهن من است Fedor.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی