UFC رئیس دانا سفید می گوید او را زنده در مبارزه با جزیره ‘به صورت تمام ماه’ – اما محل باقی می ماند یک رمز و راز

دانا سفید می گوید او در حال برنامه ریزی به صرف کل ژوئیه در UFC را افسانه ‘مبارزه در جزیره’ به عنوان توسعه سوئیچ حوادث وجود دارد در طول Covid-19 خرید اینترنتی – اما محل این جزیره باقی می ماند یک راز نزدیک نگهبانی.

UFC به تازگی به بالا و در حال اجرا با سه رویداد در یک هفته در جکسون ویل فلوریدا و یکی دیگر از کارت های برنامه ریزی شده برای مارس 30 در خود Apex محل در لاس وگاس – موضوع نوادا دولت تصویب.

فراتر از آن است که سفید می گوید او در حال برنامه ریزی در در نهایت قرار دادن خود را “مبارزه در جزیره’ طرح به عمل – یک ایده که برای اولین بار پدید آمده که شیوع کروناویروس شروع به تاخت و تاز ورزش در ایالات متحده است.

ادامه مطلب: ‘مبارزه با جزیره’ واقعی است: UFC فایل 22 علائم تجاری جدید برای مبارزه با جزیره’ و ‘UFC Fight جزیره’ پیش از COVID-19 باز گشت (تصویری)

“مردم بسیار شیفته ‘مبارزه در جزیره’ و من هیجان زده برای آن” سفید ESPN گفت: در روز جمعه.

“در حال حاضر ما به دنبال در ماه ژوئن و ما به معنای واقعی کلمه میخوام دست کشیدن از سه یا چهار (حوادث) وجود دارد در یک ماه.

“و من میخوام اقامت در این جزیره برای یک ماه. من احتمالا وجود تمام ماه جولای.”

محل این جزیره یک راز باقی مانده است اگر چه سفید قبلا گفت: آن را در آب های بین المللی و ارائه اولیه فرصت برای غیر ما مبتنی بر مبارزان به رقابت بپردازند در حالی که Covid-19 همه گیر فروکش.

در حالی که هیچ مقام رسمی کارت تایید شده است برای برگزاری یک شخص هیجان زده برای مبارزه وجود دارد زنان او پیج VanZant, که این هفته به طعنه او باز گشت مبارزه با خط “از آمدن به جزیره ای در نزدیکی شما است.”

همچنین در rt.com ‘آینده به یک جزیره در نزدیکی شما: UFC را پیج VanZant در نهایت teases مبارزه پس از گذراندن covid مستند و آموزش و ارسال عکس

در جای دیگر, Amanda Nunes رسما به دفاع از خود عنوان ورزشکار پروزن در برابر Felicia اسپنسر در تیتر تقلا برجسته UFC 250 در ژوئن 6, اگر چه یک محل است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای این رویداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de