UFC بمب پیج VanZant پیش بینی ‘پول مبارزه با آماندا Ribas میان مذاکرات قرارداد

Sports Illustrated گیج و MMA حذفی پیج VanZant مشتاق است تا ثابت کند که ارزش او به UFC در میان جریان مذاکرات قرارداد با این شرکت پس از آشکار او باعث می شود پول بیشتری از طریق Instagram از او را در قفس است.

با وجود تنها مباهات چه چیزی می تواند توصیف به عنوان یک میانگین رکورد در مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی 26 ساله VanZant تبدیل به یکی از چهره های از مبارزه با بازی.

مشخصات خود را بطور قابل توجهی رشد کرده در سال های اخیر با توجه به برجسته بودن در نسخه ایالات متحده از “رقص با ستاره ها’ و همچنین سلب کردن به صورت سالانه Sports Illustrated swimsuit edition.

همچنین در rt.com ‘آینده به یک جزیره در نزدیکی شما: UFC را پیج VanZant در نهایت teases مبارزه پس از گذراندن covid مستند و آموزش و ارسال عکس

اما VanZant ظاهرا که به طور فزاینده از این نظر است که او UFC پرداخت-بسته نیست و کاملا مطابقت با مشخصات خارج هشت ضلعی و به نظر می رسد مشتاق به نشان دادن ارزش به سازمان جلوتر از آینده مرحله نهایی مسابقات با 9-1 برزیل آماندا Ribas.

این گزارش توسط ESPN که VanZant را در کنگره Ribas در جولای 11. یک محل نبوده است رسما تایید کرد هر چند یک پست در VanZant را Instagram اظهار داشت که او خواهد بود “آمدن به جزیره ای در نزدیکی شما” در اشاره آشکار به دانا سفید رمان ‘مبارزه در جزیره’ مفهوم است.

UFC رئیس جمهور باقی مانده است صبورانه کم حرف به جزئیات ‘مبارزه در جزیره’ اما این فکر که این ایده را تبدیل به یک واقعیت در این تابستان و طراحی شده است به عنوان یک روش به مبارزان مستقر در داخل ایالات متحده و رقابت در برابر ورزشکاران از خارج از کشور به عنوان وسیله ای برای دور زدن محدودیت های مسافرتی به این کشور در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

آسیب نگه داشته است VanZant از قفس پس از یک ژانویه 2019 پیروزی در برابر راشل Ostovich. او برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با Ribas در ماه مارس قبل از اینکه مجبور به عقب نشینی با یک بازوی آسیب با برزیل مبارزه و شکست دادن Rando مارکوس در VanZant محل.

مبارزه را نمایندگی خواهد کرد که نهایی جلسه در VanZant UFC قرارداد و پس از آن او پیشنهاد او را تست رایگان آژانس در بازار که در آن است به احتمال زیاد او را دریافت بهره از دیگر MMA لیگ. اما VanZant رشد شهرت – همراه با عملکرد چشمگیر در برابر Ribas – می تواند نیروی UFC دست در توزیع بهبود یافته معامله است.

من می خواهم برای اثبات ارزش من,” VanZant گفت: در ماه گذشته. “شما واقعا نمی توانید پیدا کردن آنچه شما ارزش است که تا زمانی که شما یک عامل آزاد است. هنگامی که شما قفل شده است و به یک قرارداد تنها مردم است که می تواند مجموعه ای از ارزش خود را از مردم هستند که شما را با.”

تغییر بسیار سخت است اما من به دنبال بهترین فرصت را برای آینده من و من نمی دانم آنچه در آن است,” او توضیح داد.

من فکر می کنم آن را به مذاکره با UFC و مذاکرات با سازمان های دیگر به می دانم که رفتن به پیشنهاد من به آینده ای روشن تر. آن را ممکن است به عوامل دیگر در خارج فقط یک دلار ، واقعا که رفتن به سوق دادن من به بهترین توانایی خود را.”

VanZant دست آورد قابل توجه آنلاین در ماه های اخیر با ارسال یک سری از نیمه برهنه, عکس در کنار همسرش, Bellator سبک وزن چشم انداز Austin Vanderford و اذعان کرده است که پول او دریافت از Instagram تاییدیه گرفته که از او UFC معامله است.

همچنین در rt.com ‘این یک رسانه های اجتماعی شیرین کاری’: UFC knockout پیج VanZant باز کردن در کون, برهنه, Instagram جرقه بزند (عکس)

اگر من برای جلوگیری از همه چیز من را به خارج از مبارزه و فقط مبارزه با من خواهد بود در از دست دادن. توسط یک شات طولانی,” VanZant گفت: در سال 2019.

و به نظر می رسد که اگر دانا سفید تمایلی به قطع این ستاره بهبود چک کردن وجود یک سناریو واقعی که در آن VanZant خطوط تا در کنار شوهرش به عنوان آخرین UFC پناهنده به حرکت به Bellator در پیگیری محکم و دستمزد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de