UFC 250: Bantamweights نبرد برای شات عنوان, اما که خواهد آمد در بالا ؟ (تصویری)

UFC 250 ویژگی های یک جفت محوری خروس وزن دعوا به عنوان یک میزبان از جهان بالا 135 پوند مبارزان مجموعه به سهام ادعا می کنند برای آینده شات در عنوان. RT, ورزشی, شکسته شدن مردان برای عمل در لاس وگاس.

شنبه شب UFC رویداد ممکن است ویژگی های یک رویداد اصلی نبرد برای UFC زنان ورزشکار پروزن عنوان اما مسلما جذاب ترین جنبه از مبارزه کارت تعداد محوری دعوا مربوط خروس وزن مدعی است.

UFC را 135 پوند بدست آورد به تازگی دیدم که عنوان آن خالی زمانی که هنری gabriel gomez rojo اعلام بازنشستگی خود را پس از پیروزی بر Dominick کروز در UFC 249 در ماه مه. در حال حاضر بخش گسترده ای باز و خروس وزن مبارزان در جهان در حال آماده سازی برای سهام ادعای خود را برای یک شات در طلا.

UFC به نظر می رسد مجموعه ای برای کتاب پتر یان در مقابل خوزه آلدو برای خالی عنوان ترک یک میزبان از رقیب به آن را از نبرد برای شات بعدی در کمربند. وجود دارد دو کلید خروس وزن دعوا بر روی کارت در UFC 250 با چهار مرد برگزاری مشروع جاه طلبی های یک عنوان شات. اما که خواهد آمد و دور از UFC Apex شنبه شب با عنوان سهام بالا و خواهد شد که به عنوان بازگشت به تخته رسم?

همچنین در rt.com یان مرد: Dana سفید می گوید روسیه ستاره Petr یان مبارزه خواهد کرد Jose Aldo برای خالی UFC خروس وزن عنوان (تصویری)

رافائل ASSUNCAO مقابل. کودی GARBRANDT

شرکت اصلی رویداد شب می بیند دو bantamweights با یک نقطه به اثبات رفتن سر به سر در دانستن شکست می تواند همه اما امید خود را از یک عنوان در 12 ماه آینده و یا دیگر.

هر دو رافائل Assuncao و کودی Garbrandt می رسند در لاس وگاس این هفته در از دست دادن رگه. Assuncao خود را از دست داد دو گردش به Marlon Moraes و کری Sandhagen در حالی که قهرمان سابق UFC Garbrandt در سه مبارزه با ترمز لطف back-to-back توقف ضرر و زیان به TJ Dillashaw, سپس یک شوک حذفی در دست پدرو Munhoz.

هر دو مردان از جان گذشته برای برنده شدن اما باز طبیعت بخش همراه با مربوطه وضعیت به عنوان رقیب دیرین یعنی دیدنی برنده می تواند در سوق دادن آنها به عنوان گفتگو یک بار دیگر.

Assuncao دشوار است برای شکستن اما تلاش برای پیدا کردن برجسته-حلقه لحظات در UFC حرفه ای است که توسط تصمیم پیروزی.

Garbrandt اما مخالف کامل است. سنگین و دست و قدرتمند “No Love” به ثمر رساند تا قوی از knockouts به. اما اخیرا نیز نشان داده شده خود را به معرض جامد مشت خود را.

می Assuncao پیشدستی کردن Garbrandt و ادعا می کنند بسیار مورد نیاز را به نفع خود دریافت کار خود را در مسیر بازگشت و یا در سابق قهرمان خود را کشف حذفی قدرت و منفجر شدن به عنوان مشاجره با توزیع 37 ساله تنها دومین حذفی از دست دادن کار خود را?

ما را انتخاب کنید: GARBRANDT

ALJAMAIN استرلینگ در مقابل. CORY SANDHAGEN

در بسیاری از متخصصان چشم Aljamain استرلینگ باید در مبارزه با یان پتر برای خالی خروس وزن کمربند بعدی اما UFC تصمیم گرفتند که همه چیز را در جهت های مختلف ترک “Funkmaster” نیاز به یکی دیگر از پیروزی بزرگ به زور خود را به عنوان مبارزه با.

این مشکل برای استرلینگ است او داده شده و مسلما سخت ترین ماموریت UFC می تواند در او پرتاب. Cory Sandhagen ممکن است که به همین نام ارزش به عنوان برخی از همکاران خود را در بالای خروس وزن را بدست آورد اما او هر بیت به عنوان خطرناک به عنوان استراحت و حتی ممکن است بهتر از بیشتر است.

Sandhagen قطار از تیم ارتفاع در دنور, کلرادو, که همچنین به عنوان صفحه اصلی برای امثال UFC موقت بسیار سبک وزن قهرمان جاستین Gaethje و افزایش وزن مدعی جلب Dober.

Sandhagen اجرا از فرم فوق العاده است. او 12-1 از جمله 5-0 در UFC با جدید ترین تفرج دیدن او نمره یک تصمیم به اتفاق آرا به پیروزی فوق رافائل Assuncao. برنده بیش از استرلینگ را ترک بدون شک در مورد 28 ساله را به عنوان اعتبار.

اما استرلینگ یک مرد در یک ماموریت و می داند یکی دیگر از برنده شدن باید به اندازه کافی به او را مدتها در انتظار در این عنوان است.

پس از یک حرفه ای-کاهش حذفی به Marlon Moraes در سال 2017 مهربان نیویورکر رفت و بازگشت به تخته رسم و آمد در فرم خوب. او پس از reeled چهار مستقیم, دوقلو, همه در برابر مشروع خطرناک مخالف است.

استرلینگ توانایی در حال حاضر به طور مداوم در حال حرکت هدف بر پا در حالی که تقلا بر روی تشک خواهد شد بسیار مهم برای موفقیت او اما Sandhagen توانایی به پایان دعوا ایستاده و یا بر روی زمین باعث می شود او را بسیار خطرناک چشم انداز.

ما را انتخاب کنید: SANDHAGEN

همچنین در rt.com UFC 250: MMA زن بز آماندا Nunes بازگشت به دفاع از خود عنوان ورزشکار پروزن (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net