UFC 249 رسیدگی به ظاهر ضربه مهلک به روسیه کاملا قفل کردن مرزهای… ظاهر می شود به دام Khabib در کشور

مقامات روسیه ممکن است با قرار دادن نهایی میخ را در تابوت برای UFC برنامه به پیش بروید با Khabib Nurmagomedov در مقابل تونی فرگوسن جلسه پس از قفل کردن تمام مرزهای کشور.

دولت روسیه در روز شنبه اعلام کرد که همه سفر به داخل و خارج از کشور – از جمله راه آهن قایق, ماشین و حتی عابر پیاده – خواهد بود بسته از دوشنبه به عنوان کشور مناقصه به دفع گسترش مرگبار Covid-19 بیماری همه گیر.

به دستور دولت گفت که اندازه گیری شد “موقت” ارائه شده اما هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که مرز ترافیک سر گرفته خواهد شد.

این ممنوعیت اعمال نمیشود دیپلمات و یا اعضای هیئت های رسمی خروج از کشور است.

بیشتر بخوانید: روسیه به ممنوعیت تمام مرزی سفر بیش از Covid-19 همه گیر

روسیه در حال حاضر ممنوع همه منظم و منشور پروازهای بین المللی از روز جمعه با تنها استثنا برای پروازهای بازگرداندن شهروندان خود است.

خبر از آخرین اقدامات سختگیرانه است و در عین حال یکی دیگر آشکار به UFC رئیس دانا سفید قصد دارد برای مطبوعات پیش با عنوان سبک وزن مسابقه بین Khabib و فرگوسن برای ماه آوریل 18.

همچنین در rt.com “اگر Khabib اتحاد تاج?’ جو روگان قوانین خود را از ‘لعنت’ UFC 249 superfight

روسی, سبک وزن, حاکم Khabib در حال حاضر اعتقاد بر این بود در میهن خود و اخیرا در بازگشت از آمریکا پس از آمریکا, آکادمی کیک بوکسینگ, پایگاه در سن خوزه کالیفرنیا تعطیل شد.

هر پنجره از فرصت به ترک روسیه دوباره اگر او انجام نشده بنابراین در حال حاضر که در حال حاضر به نظر می رسد به ناپدید شده اند با آخرین اقدامات اعمال شده است.

UFC, رئیس, سفید ادعا کرده است که یک مکان جدید برای Khabib فیلمهای مرحله نهایی مسابقات با فرگوسن – که در اصل برنامه ریزی شده برای مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک شده است “99 درصد” به توافق رسیدند.

بعید به نظر می رسد که حتی می تواند مبارزان در هر نقطه در نزدیکی هر یک در آینده قابل پیش بینی با توجه به این که Khabib می تواند در گیر روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im