Jon Jones حفظ خود UFC نور سنگین وزن عنوان به عنوان او ادعا کرد یک بحث برانگیز تصمیم به اتفاق آرا پیروزی در برابر دومینیک ریس در هوستون.

پس از عقب و جلو نبرد است که در آن ریس تحت سلطه اوایل مبادلات قبل از جونز اعمال اواخر شاهد آن بود که جونز که اهدا شد تصمیم 48-47, 48-47, 49-46 در تغ.

این شکست بود که برای اولین بار در 30 سال ریس در 13 حرفه ای MMA تفرج در حالی که استخوان’ برداشت تا 26 پیروزی خود را طلاکاری حرفه ای.

در نتیجه نمی خواهد نشستن به خوبی با بسیاری از پس از آنچه که تبدیل به یک نبرد حماسی بین و آینده مدعی تاج و تخت و زمان بزرگ.

ریس اعلام کرد قصد خود را زود رها جونز با چپ در دور اول به عنوان رقیب آمد سریع و بی باک.

‘به خرابکار’ ادامه داد: برای خالی کردن ضربات به عنوان جونز باقی مانده در دفاعی اما قهرمان را با اتصال دست راست به عنوان دور به خود جلب کرد به نزدیک – اگر چه آن را به اندازه کافی برای جلوگیری از ریس از در نظر گرفتن بند باز کردن.

ریس ادامه داد: به فشار سرعت در دومین پرتاب عکس های بیشتر با وجود جونز شروع به پیدا کردن یک خانه برای خود jab و پایین پا لگد.

دور سه بود و نزدیک به تماس به عنوان جونز ریشه تهدید کمی اما می دانستم که او تا به حال یک کار عظیم جلوتر از او در مسابقات قهرمانی دور به نگه داشتن از عنوان.

که کار رو سخت تر به عنوان ریس او را گرفتار در اوایل دور چهار اگر چه جونز به طور فزاینده نگاه به کشتی بازی به نوبه خود جزر و مد به عنوان ریس خسته.

ریس کند اما همچنان به نشان می دهد دفاع قوی با وجود جونز کنترل دومی مبادلات.

که به اندازه کافی برای جونز به تصمیم گیری بر روی کارت اگر چه بسیاری از – حداقل نه ریس – احساس خواهد شد رقیب انجام داده بود به اندازه کافی به ترک او از این عنوان است.

احتمال وجود خواهد داشت calls برای این جفت ارز به ملاقات برای بار دوم به عنوان ریس مشکل جونز, 32, مانند چند نفر دیگر قبل از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی