UFC 223 Khabib v Iaquinta: 2 سال پس از ‘عقاب’ بود تاج گذاری پادشاه یک میراث باقی مانده uncemented

این یک آوریل 7 شب در نیویورک که UFC فعلی 155 پوند حاکم بود تاج گذاری پادشاه. بطور منظم احساس این لحظه Khabib Nurmagomedov شد سبک وزن قهرمان با پیروزی در بروکلین بر آل Iaquinta در UFC 223 دقیقا دو سال پیش.

ادامه مطلب: رسمی: فرگوسن به صورت Gaethje در UFC 249 اصلی رویداد پس از Khabib کنار در coronavirus مستند

نخورده و آینده و به ظاهر توقف Khabib Nurmagomedov شد افزایش ستاره در UFC رتبه در سال 2018 داشتن انباشته کامل پرداخت تخته سنگ از 27 پیروزی از 27 حملات در حرفه ای MMA به پاره از طریق سبک وزن را بدست آورد و در درب برای یک شات عنوان.

محلی پسر Al Iaquinta نبود انتخاب اول را امتحان کنید و کلیپ بال Dagestani عقاب در بروکلین مرکز بارکلیز در 7 آوریل سال 2018; به عنوان یک ماده در واقع نه او دوم و یا سوم. درست به سنت های به شدت غیر قابل پیش بینی جاده های منتهی به Khabib مبارزه در زمان چهار جداگانه تاب با انتخاب کنه.

مستقیم-صحبت کردن papakha-ورزشی روسی اصل شده است pencilled در را قفل شاخ با تونی فرگوسن برای 155 پوند قهرمانی – چهارمین بار است که قصههای تا به حال شده است با توجه به محل – اما هیچ کس خنده زمانی که فرگوسن را با یک مصدومیت زانو در تاریخ 1 آوریل.

اتفاقا تاریخ را تکرار دقیقا دو سال از آن روز که Khabib رسما اعلام کرد که او نمی خواهد تکان دادن دور covid-19 محدودیت های مسافرتی برای 5th مبارزه با ‘ال Cucuy’ در UFC 249 داشتن سفر از آمریکا به ابوظبی و سپس بازگشت به خانه اش در روسیه در قفقاز شمالی منطقه است.

در این اقدام شش روز پس از فرگوسن تا سال 2018 خروج از UFC دیوانه وار به جستجو برای یک جایگزین حریف اما این است که به سرعت تبدیل شد ثانویه به یک subplot که گرفتگی و حتی کارت خود را.

دانش سطحی از حوادث ناگوار باز شدن در روز قبل از UFC 223 و همه جا پسر بد Conor McGregor در حال حاضر ساخته شده خود را بی تردید اثر در این رویداد قبل از آن حتی آغاز شد.

در یک صحنه بیشتر اتصالات یکی از بی شمار فیلم گانگستر مجموعه در درون مرزهای نیویورک پنج شهرکی McGregor اعدام خود رسید; خشمگین ایرلندی و خدمه خود را به سرعت از سوی یک مربی حمل و نقل UFC fighter را از عرصه پس از یک کنفرانس مطبوعاتی از جمله او در نظر گرفته شده و هدف: Khabib.

McGregor راه اندازی دالی که شکسته قاب پنجره و اسپری ذرات شیشه ای بر روی مسافران در داخل. Khabib شد unhurt در غوغا اما مایکل Chiesa شد gashed و مجبور به خروج از مبارزه خود را با آنتونی Tia.

که دشمنی ریشه در یک حادثه هنگام Khabib سیلی McGregor دوست آرتم Lobov در یک هتل پس از روسیه متولد شده به تصویب رسید-ایرلندی گفته مارک همکار میهن ترسو در مقایسه با خود stablemate.

این حادثه خشم McGregor, که پس از آن تبدیل شده خود را به NYPD پس از ضربه-و-اجرا و محکوم شد توسط نیویورک قاضی برای رفتار آشوبگرانه – اما backstory برای فیلمهای ملاقات با Khabib سال پایین خط بود و با استعداد فصل دیگری.

در ضمن جستجو برای Khabib جدید حریف rumbled ، ورزشکار پروزن عنوان دارنده حداکثر هالووی می تواند شبیه سازی مک گرگور در حال تبدیل شدن به یک قهرمان قهرمان’ اما اعلام شد پزشکی نا مناسب برای مبارزه با. Chiesa آسیب آزاد تا آنتونی Tia اما پس از او نوک فلس در کسری بیش از تقسيم حد او کاهش یافته است به وزن در یک بار ،

زمانی که unranked پل Felder تبدیل شده بود به پایین حریف خود را Iaquinta مجوز املاک و مستغلات عامل روز به قدم تا بشقاب در ساعت یازدهم و UFC 223 تا به حال یک رویداد اصلی.

با وجود برخی از لجبازی کار از Iaquinta که در آن دلیر نیویورکر در ابتدا رفت به دنبال حذف در مقابل شاید می ترسید ترین grappler در این ورزش دور و تحت سلطه بود Khabib. روسیه به نظر می رسید به خدمت خود نان و کره با تمساح مانند takedowns و hellacious زمین و پوند بازی.

به عنوان اینکه به دنبال شکستن Iaquinta روانی و همچنین فیزیکی را از درب بازکن Khabib می تواند شنیده پارس به گوش از رقیب خود یک پیچ و تاب و بازی ماهرانه که او تا به حال تبدیل شدن به خوبی شناخته شده است.

سرعت آهسته در دوم Khabib اداره معاون-مانند گرفتن در Iaquinta به عنوان او اعمال خود را برتر کشتی مهارت باز کردن فرصت برای آمریکایی را گردن اما Iaquinta محض انعطاف پذیری او را دیدم لول خوردن رایگان در هر زمان.

سوم و چهارم را دیدم امینی بازی در یک بن بست که در آن هر دو فرود سنگین عکس Iaquinta نفوذ Khabib را تقریبا غیر قابل تسخیر گارد اما روسیه می توانست بهتر از مبادلات.

پنجمین دور شد یک تشریفات و Khabib خوردند تا دقیقه نشسته و در فاصله به تصرف خود در واحد وزن قهرمانی با تصمیم به اتفاق آرا اگر چه دور از سبک پرنعمت پیروزی خود را تولید هزاران سوال در مورد توانایی خود را برای نگه داشتن با یک مهاجم مانند Conor McGregor.

Khabib بروید بر روی یقین پاسخ این سوالات و بیشتر هنگامی که یک چهارم دور گردن کرک سکوت هر منتقدان در لاس وگاس در ماه اکتبر 2018 مجبور عجول و بی پروا ایرلندی به تسلیم شدن با یک شیر پذیرش شکست به دست آوردن مجدد وزن تاج او فقط دو سال قبل.

Khabib پیروزی آمد و در پایان از یک دامداری در جاده از کنفرانس مطبوعاتی و رسانه ای که در آن روز Khabib قرار گرفت به یک جریان القاب و سوء استفاده از یک داغدار McGregor.

روسیه و حرفه ای-تعریف لحظه در زیر چراغ های نئون در نوادا بود یک پیروزی شخصی بیش از یک مرد که تا به حال توهین و تجاوز خود دین خود را در پس زمینه و مهمتر از همه خود مردم است.

او پس از آن طاق از هشت ضلعی و متعاقب آن نزاع دسته جمعی یکباره Khabib بیشتر به ورزشی استراتوسفر و اعلام کرد او را به عنوان نام خانواده چیزی است که او با حروف بزرگ در ارسال دوست داشتنی و قادر به داستین Poirier برای تایید رتبه خود را به عنوان یکی از بهترین پوند برای پوند مبارزان در ورزش امروز است.

دو سال و Khabib باید در این ماه بود حفاری یک میراث است که شروع آن شب در نیویورک اما حوادث خارج از کنترل کسی دوباره به نقل از خط خارج Dagestani جنگجو طولانی صعود به MMA جاودانگی.

دو سال در و آن در حال حاضر پنج برابر مبارزه با فرگوسن موفق به تحقق. Khabib باقی مانده است در روسیه پس از فرار از آمریکا در میان covid-19 همه گیر اما این رویداد هنوز هم بروید در یک جزیره ناشناس در UFC head honcho دانا سفید.

Khabib در حال حاضر مجبور به صبر ناتوان به دوختن تا میراث او و خروج نخورده از بازی داشتن رو همه مدعی و مبارزه با تونی خواهد بود بازیگران بیشتر به شک باید دومی موفق نخواهد بود در مارس 18.

UFC 249 saga بازی خواهد کرد بدون آن شخصیت اصلی و با وجود بی عدالتی در خدمت به هر دو Khabib و تونی شاید کسانی که از دست دادن بسیاری از طرفداران که بینگ برخورد بسیار واقعی امکان است که مبارزه با وقوع راه بودن اعداد اول دو تا از بهترین 155-pounders.

مگر اینکه ما ششم-زمان خوش شانس.

همچنین در rt.com ‘من یک جزیره’: UFC رئیس دانا سفید می گوید بین المللی UFC نشان می دهد خواهد بود میزبانی دریایی در یک جزیره خصوصی (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im