یوفا به تقاضای سنگین $336 میلیون دلار غرامت به تعویق انداختن یورو تا سال 2020 2021

فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گزارش شده که تقاضا در اطراف £275 میلیون دلار ($336mn) در جبران خسارت برای به تعویق انداختن یورو 2020 مسابقات تا ژوئن 2021 با توجه به شیوع کروناویروس.

متناوب مجموع که یوفا گزارش شده که تقاضا از آن عضو باشگاه برآورد شده است برای پوشش هزینه های قرار دادن اروپا مسابقات برای 12 ماه.

ادامه مطلب: عواقب غم انگیز: 21 ساله اسپانیایی مربی فوتبال می میرد از coronavirus

این رویداد بزرگ است که انتظار می رود موکول در مواقع اضطراری یوفا در جلسه روز سه شنبه.

این مسابقات برنامه ریزی شده بود را از 12 ژوئن تا جولای 12, با این جشنواره داشتن یک فرمت منحصر به فرد است که شامل مسابقات در سراسر 12 شهرستانها اروپا است.

Coronavirus شیوع است که جاروب در سراسر جهان مجبور به تعلیق تمام مسابقات مهم از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا وسایل.

در حال حاضر در یک اجرا وقفه اکثر لیگ های اروپایی امید به پایان خود را لیگ مسابقات در ماه مه یا ژوئن اگر وضعیت اطراف گسترش این ویروس خطرناک را بهبود می بخشد.

در اوایل این هفته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا گابریل Gravina گفت: “ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از مسابقات قهرمانی اروپا.

“ما سعی خواهد کرد برای رسیدن به پایان این مسابقات به دلیل آن است که عادلانه تر و درست تر پس از بسیاری از سرمایه گذاری ها و فداکاری های باشگاه است.”

Gravina گفت که او می خواهد فوتبال مقامات به زمان بیشتری برای اروپا لیگ داخلی خود را به صورت کامل فصل و حفظ یکپارچگی مربوطه خود را در مسابقات.

به عنوان آن می ایستد لیگ در حال بررسی گزینه های خود را در صورتی که آنها قادر به تکمیل کامل خود را ثابت لیست قبل از تابستان است.

همچنین در rt.com ‘ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از قهرمانی اروپا’: ایتالیایی فا رئیس خواستار یورو 2020 به تعویق افتادن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de