یوفا یورو 2020 به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

یوفا تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن 2020 مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان ورزشی بدن همچنان دست به گریبان با توسعه بحران است.

این خبر در اصل اعلام شده توسط نروژی فدراسیون فوتبال که تایید کرد که این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده را از 12 ژوئن تا جولای 12, با مسابقات بازی های برگزار شده در سراسر 12 میزبان شهرستانها در سراسر اروپا شده است تحت فشار قرار دادند به 2021 با رقابت در حال حاضر مجموعه ای برای اجرا از 11 ژوئن تا 11 جولای در سال آینده.

نروژی فا توییتی (از طریق ترجمه): “یوفا تصمیم گرفته است که یورو باید به تعویق افتاد تا 2021. از آن خواهد شد بازی از 11 ژوئن تا 11 جولای در سال آینده.”

یوفا تصمیم پس از آن صورت اضطراری ویدئو کنفرانس شامل نمایندگان اروپا لیگ باشگاه ها و بازیکنان که مورد بحث و بحث بهترین مسیر رو به جلو برای خوب از این بازی در سراسر این قاره است.

در نهایت تصمیم بر آن شد که آن را در بهترین منافع از بازی به اعمال یک تاخیر به تابستان مسابقات برای کمک به داخلی لیگ در سراسر اروپا به پایان فصل خود و جلوگیری از مالی انشعابات است که به طور بالقوه می تواند اجرا به چندین میلیارد دلار در سراسر منطقه است.

اخبار خواهد آمد به عنوان یک کمک به یک میزبان از اروپا لیگ ملی فوتبال, انجمن های تماس برای اروپا فوتبال بدن حاکم برای تصمیم گیری در جهت منافع بازی و یکپارچگی مربوطه خود را لیگ مسابقات.

همچنین در rt.com ‘ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از قهرمانی اروپا’: ایتالیایی فا رئیس خواستار یورو 2020 به تعویق افتادن

یکی از پیشرو بدن خواستار به تعویق افتادن بود فدراسیون فوتبال ایتالیا که رئیس جمهور گابریل Gravina گفت: در اوایل این هفته: “ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از مسابقات قهرمانی اروپا.

“ما سعی خواهد کرد برای رسیدن به پایان این مسابقات به دلیل آن است که عادلانه تر و درست تر پس از بسیاری از سرمایه گذاری ها و فداکاری های باشگاه است.”

رومانیایی FA شد همچنین انتظار می رود به ایجاد یک تماس بگیرید قوی برای این مسابقات به تعویق افتاد, با این سازمان بیان کرد: “حمایت از خانواده فوتبال و مشارکت فعال در اقدامات توصیه شده توسط رومانیایی دولت و مراجع بین المللی برای حفاظت از بهداشت عمومی است که یکی از FRF مسئولیت اصلی در این لحظه است.”

فوتبال در سراسر جهان آمده است به متوقف مجازی به دلیل جهانی Covid-19 pandemic, عنوان, فوتبال, فصل زمین به توقف در میان اجتماعی فاصله و خود انزوا مشاوره و همچنین ممنوعیت تجمع جمعی از دولتها در سراسر جهان است.

آن قرار می گیرد آینده از لیگ قهرمانی اروپا در تابستان امسال در شک و درخواست سهامداران عمده در فوتبال اروپا به تشکیل جلسه اضطراری خود تماس تصویری برای ترش کردن یک راه حل برای کاهش تاثیر بر لیگ و باشگاه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im