یک UCLA استاد قرار داده شده است در مرخصی پس از امتناع به دانش آموزان سیاه پوست ترجیحی نمرات پس از جورج فلوید را کشتن. این دانشکده گفت: مارتین لوتر کینگ الهام گرفته از نگرش به مسابقه بود “نگران کننده است.”

فلوید مرگ در مینیاپولیس و دو هفته از ناآرامی های مدنی است که به دنبال داده اند فعالان آمریکایی تازه پلت فرم به هوا همه شیوه ای از قومی نارضایتی از خواستار آن است که سفید پوستان خود را نفی کرده و قرار است “امتیاز” به فراخوانی برای چند تریلیون دلار غرامت پرداخت برای برده داری.

همچنین در rt.com به گفته پلیس اطناب گرفتن دزدیدند است که در حال حاضر امتیاز سفید و باید نابود شود

برای یک گروه از دانش آموزان در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس’ اندرسون دانشکده مدیریت آن را یک فرصت برای دوج پایان سال معاینه. هفته گذشته یک گروه از دانش آموزان اقلیت ایمیل پروفسور گوردون کلاین و از او درخواست اجازه دهید دانش آموزان سیاه نشستن این هفته امتحانات در پرتو وقایع اخیر است.

کلاین خودداری کرد. در یک ایمیل ظاهرا از استاد او توضیح داد که او مسائل را با دانشجويان نژادی نارضایتی.

“آیا شما می دانید نام از همکلاسی ها که هستند؟” او گفته نوشت. “چگونه می توانم آنها را شناسایی و از آنجایی که ما شده ایم پس کلاس های آنلاین ، وجود دارد هر گونه دانش آموزان است که ممکن است از مخلوط نسب مانند نیمی سیاه و نیمی آسیایی ؟ چه چیزی به شما پیشنهاد می کنم با توجه به آنها ؟ پر امتیاز یا فقط نیمی?”

“یکی از آخرین چیزی که به من حمله: به یاد داشته باشید که MLK معروف گفت که مردم باید ارزیابی بر اساس رنگ پوست خود را.’ آیا شما فکر می کنم که درخواست شما را اجرا گرفتار MLK را اندرز?”

این بیدار اوباش دیدم قرمز و یک دانش آموز به نام Preet Bains آغاز شده دادخواست به استاد اخراج شدند. این طومار که توصیف کلاین پاسخ به “محزون می خوانی نژادپرستانه” جذب کرده است نزدیک به 20 ، 000 امضا و UCLA ظاهرا طرفه با آزرده دانش آموزان است. در برخی از نقطه از جمعه کلاین قرار داده شد ،

در ایمیل توضیح خود را خروج از دین را توضیح داد که دانشگاه مدیریت بر داشت پاسخ خود را به دانش آموزان “نگران کننده است.”

“احترام و برابری برای همه به اصول اساسی در UCLA اندرسون” مدرسه گفت: در بیانیه ای به Daily Bruin در روز جمعه. “ما عذر خواهی به کسانی که آن را دریافت و به تمام کسانی که به عنوان ناراحت و جرم آن را به عنوان ما خودمان را.” در آن زمان کلاین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قرار می گیرد ،

این داستان نمونه “فضای امن” فرهنگ مدرن دانشگاه. این سیاست از شکایت به بیرون درز کرده اند فراتر از دانشگاه و به ‘بزرگسالان’ جهان بیش از حد به خصوص در پی فلوید را کشتن. در Philadelphia Inquirer سردبیر استن Wischnowski استعفا داد و روز شنبه از یک گروه از روزنامه نگاران ادعا تیتر خود را “زندگی در خطر است.” در همین حال نیویورک تایمز است که در تلاطم شورش داخلی پس از کاغذ جرأت اجرای یک ستون با یک سناتور جمهوری خواه.

همچنین در rt.com Uber لغو تحویل هزینه به صورت سیاه و سفید, کسب و کار, مبارزه با نژاد پرستی ، تبعیض بیشتر!

استاد کلاین ممکن است حاضر به درگیر شدن در تبعیض نژادی اما متوقف نشده دیگران از فرو بردن انگشتان خود را در بیدار آپارتاید. Ridesharing شرکت Uber هفته گذشته اعلام کرد که این امر انصراف از تحویل هزینه به صورت سیاه و سفید متعلق به رستوران ها – از نظر قانونی مشکوک حرکت می کند و یکی که به عنوان کلاین استدلال دشوار خواهد بود به درخواست نسبتا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de