ممنوعیت روابط صمیمی بین کارکنان و دانش آموزان خود را در دانشگاه کالج لندن است “از خواب بیدار تماس” برای دانشگاه های فعالان گفته اند.

گروه های دانشجویی گفت: آنها امیدوار سیاست های مشابه خواهد بود به تصویب رسید و توسط دانشگاه های دیگر.

UCL اعتقاد بر این است سوم انگلستان دانشگاه را به شما معرفی بان کی مون و برای اولین بار از راسل 24 دانشگاه های پیشرو.

آن گفت: این سیاست با هدف جلوگیری از سوء استفاده از قدرت و سوء رفتار جنسی.

Kelsey Paske رفتار و فرهنگ تغییر مدیریت در UCL گفت: این سیاست نیز با هدف پرداختن به هر واقعی یا درک تضاد منافع ناشی از روابط “است که ممکن است اثرات سوء بر کار و محیط یادگیری”.

UCL جدید روابط شخصی سیاست برای کارکنان اولین گزارش توسط نگهبان ممنوع “شخصی و روابط صمیمی بین کارکنان و دانش آموزان که در آن وجود دارد این است که نظارت مستقیم”.

یک رابطه صمیمی بین کارکنان و یک دانش آموز که آنها نه به طور مستقیم نظارت باید اعلام شده توسط کارکنان بیش از حد.

سیاست نیز ممنوع روابط صمیمی با کارکنان یا دانش آموزانی که دارای سن زیر 18 سال و یا بزرگسالانی که “در معرض خطر” برای مثال کسی که ممکن است نیاز به مراقبت به دلیل از کار افتادگی.

هر گونه نقض این سیاست خواهد بود تحت بررسی دانشگاه انضباطی روش است که ممکن است شامل عمل اعم از رسمی و هشدار به اخراج.

  • دانشگاه ‘عدم’ قربانیان سوء رفتار جنسی
  • کمبریج همین نوشت: وابسته به عشق شهوانی, داستانی در مورد دانش آموزان

دکتر آنا گاو از 1752 که مبارزات در برابر سوء رفتار جنسی در آموزش عالی گفت که این گروه “به شدت حمایت” UCL جدید سیاست و امیدوار دانشگاه های دیگر خواهد “به دنبال کت و شلوار”.

او گفت که این سیاست بود “دقیق ترین در انگلستان” با تنها دو دانشگاه دیگر – گرینویچ و Roehampton – داشتن ممنوعیت های مشابه.

Dr گاو گفت: اکثر دانشگاه های دیگر تنها سیاست است که “به شدت دلسرد” روابط جنسی بین کارکنان و دانش آموزان که او گفت می تواند به معنای کارکنان هنوز مجاز به درخواست دانشجویان در تاریخ و یا عاشقانه روش.

“ما فکر می کنیم این یک هشداری به این بخش برای شروع به طور جدی مسئولیت های خود را برای امن نگه داشتن دانش آموزان از پتانسیل سوء استفاده از قدرت توسط کارکنان,” او گفت:.

اتحادیه ملی دانشجویان (NUS) نیز با استقبال از حرکت می کند.

هستند زنان افسر راشل Watters گفت: “با توجه به عمومی تمرکز بر سوء رفتار جنسی در آموزش عالی و در جای دیگر ما امیدواریم و انتظار داریم که بیشتر دانشگاه ها برای تجدید نظر در سیاست های خود را در روش های مشابه.”

یک 2018 نظرسنجی از بیش از 1500 دانش آموزان انجام شده توسط NUS و 1752 گروه یافت می شود حدود 80 درصد از پاسخ دهندگان احساس ناراحت کننده در مورد روابط جنسی بین کارکنان و دانش آموزان.

یک سخنگوی دانشگاه های انگلستان که نشان دهنده این بخش گفت: “همه دانش آموزان و کارکنان را به عنوان امن و تجربه مثبت و دانشگاه متعهد به تبدیل شدن به مکان های امن تر برای زندگی, کار و مطالعه است.”

این سازمان گفت: این امر می تواند چاپ و نشر ارشاد برای دانشگاه ها در مدیریت کارکنان روز دانشجو سوء رفتار در تابستان.


آیا شما شده است در یک رابطه خود را با استاد یا دانشجویی خود را? اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در اعتماد به نفس شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de