تازه از رها کردن رویاهای خود را از ریاست جمهوری جلال کارآفرین و شکست خورده ریاست جمهوری امیدوار اندرو یانگ را کاهش داده مناظر خود را به دالان سی ان ان اتاق های خبر در عوض پیوستن به شبکه به عنوان یک مفسر سیاسی.

یانگ اعلام کرد او در پایان دادن به طولانی خود را-شات کمپین های زیر در هفته گذشته نیوهمپشایر اولیه که در آن او به پایان رسید و در هشتم. “من کسی که می خواهد به قبول کمک های مالی و پشتیبانی در یک مسابقه است که ما را برنده نیست,” او گفت: لطف.

آن را طولانی نیست قبل از یانگ پیدا کرده بود یکی دیگر از مسیر سیاسی stardom: یک cushy مفسر کار با سی ان ان.

این شبکه را تایید کرد استخدام روز چهارشنبه و یانگ توییتی که او به زودی در کانال به “روشن کردن انتخابات و نامزدها تجربه” و به افکار خود را در آینده دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا است.

تاجر که امضای انتخابات پیشنهاد شد $1,000 ماهانه جهانی پایه درآمد برای آمریکایی گفت: “خوشحالم که برای کمک به بحث عمومی است.”

همچنین در rt.com ‘گناه,,,,, اشتباه,’? CNBC جایگزین اندرو یانگ و Tulsi Gabbard با generic, مرد سفید, سناتور

نیازی به گفتن نیست یانگ حامیان – یا ‘یانگ باند’ به عنوان آنها شناخته شد در طول مبارزات انتخاباتی – تا به حال واکنش ها به این خبر در توییتر.

برخی خوشحال بودند در نهایت به یک دلیل برای تماشای شبکه و ستایش یانگ برای استفاده از رسانه ها را به نفع خود پس از برخی از حامیان او را متهم کرده بود که عمده شبکه های تعصب در برابر او.

برخی از التماس او را به یک “ضد استقرار” و “عادلانه نقطه نظر” به کانال. یکی دیگر از ستایش از این تصمیم گفت: “بیات” رسانه “نیاز به صداهای جدید و دیدگاه.”

دیگران اما به شدت نا امید کرد. “ما در حال شمارش را بر شما برای چیزی بسیار بیشتر از صحبت کردن سر” یک نفر نوشت.

یک فن یانگ هشدار داد که تبدیل شدن به یک مفسر سی ان ان است که “یکی از slipperiest دامنه” و التماس او را فراموش نکنید ارزش خود را و یا “اجازه دهید آنها به شما فشار یک گرایش دستور کار است.”

در ضمن cynics پیشنهاد کرد که یانگ تنها زد برای رئیس جمهور به منظور بالا بردن خود را با مشخصات و ممکن است برنامه ریزی شده است سی ان ان switcheroo از ابتدا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی