‘تایسون دید از بالا! اما من اصلا او را سرزنش’: روسیه جنگنده MMA معتقد است آهن مایک در استروئید

روسیه جنگنده MMA سرگئی Kharitonov است outlandishly ادعا کرد که عالی شکل 53 ساله سابق بی چون و چرای جهان قهرمان سنگین وزن مایک تایسون است به دست آمده است با کمک از استروئید.

تایسون منتشر کرده است تعدادی از فیلم های کوتاه نشان دادن یک ناهمواری هیکل بی شباهت نیست به درشت بدن او متعلق به زمانی که او جوانترین مرد همیشه به نفع جهان قهرمانی سنگین وزن در سال 1986 و نشان دادن مهارت های خود را بر روی پد را به دور از فرسایش.

Bellator سنگین وزن Kharitonov که در ماه گذشته گفت: “این چالش را پذیرفت” از یک پتانسیل مبارزه با تایسون باید به او بازگشت می گوید که او دارای هیچ کینه نسبت به Brooklynite اما می گوید او تنها می تواند رسیدن به چنین شکل فوق العاده در چنین سن کمی شیمیایی کمک کند.

“او را دید از بالا, اما آن را خوب است. وجود خواهد داشت نه هر گونه آلايش-کنترل” 39 ساله Kharintonov گفت: ورزش بیان شده است.

“او را گرفته تستوسترون و برخی از انواع محصولات بهداشتی. هیچ کینه نسبت به تایسون در اینجا برای آن. او 53 سال. چه چیز دیگری می تواند او را به بیشتر یا کمتر شکل بالا? تنها بر روی استروئیدها وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.”

این 30-7 جنگنده اصرار سابق ‘baddest مرد در این سیاره’ نمی به طور طبیعی خود دست یابد چوب اسکنه خورده, بدن, بر, تا حدودی خود را آزمایش با مواد مخدر در حالی که خدمت در ارتش.

“من تا کنون گرفته شده مکمل? در ارتش بله. وقتی که همه سعی کردم تمام قرص های مختلف. در سوم یا چهارم سال, وقتی همه, وزن, آموزش, دوستان من آورده ناندرولون. من تزریق خودم را به نگاه خوب و به خوبی بدن. من به یاد داشته باشید عضلات مانند سنگ.

“من در آینه نگاه کرد و متوجه نبود برای من. من متوقف dabbling در که و قصد نداشته. اول آن برای شما بد باشد. در مرحله دوم آن را غیر قانونی [ورزشی].”

همچنین در rt.com روسیه جنگنده MMA که ‘تلاش برای به دست آوردن Covid-19′ می گوید او را می پذیرد تماس بگیرید’ به مبارزه مایک تایسون, پس از $20m BKB ارائه

در ماه مه Kharitonov در وبسایت خود اعلام کرد او پذیرفته تماس به صورت بالقوه ‘رویای مبارزه با تایسون باید نیویورکر بازگشت به حلقه قبل از اینکه با افتخار نشان دادن یک ترکیب است که با او برنامه ریزی شده برای برنده شدن در این مبارزه است.

ادامه مطلب: ‘ما خواهید بود با پوشیدن این پوزبند و آنها خواهید بود خنده’: روسیه جنگنده MMA Kharitonov در ادامه Covid-19 اندازه گیری ایمنی انکار

او قبلا گفته از تمایل خود را به کشمکش با coronavirus اعتراف او آن را بر خود را به “احساس” این بیماری با ایستادن در مکان های که در آن مردم سرفه به منظور تبدیل شدن به آلوده.

همچنین در rt.com تایسون بالا 5 بالقوه گشت مخالفان – دیدار با مردان آماده برای تست آهن مایک فطرت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de