تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر در دور هفت به پیروزی WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

تایسون خشم تولید یک کلاس به عنوان او برچیده دئوتای وایلدر برای جلوگیری آمریکایی در دور هفت مسابقه برگشت خود را در لاس وگاس و ادعای WBC سنگین وزن جهان عنوان شده است.

خشم تحت سلطه از زنگ باز در MGM بزرگ باغ آرنا انداختن وایلدر چندین بار قبل از آمریکا قرار گرفت و از بدبختی خود را در هفتم خود را به عنوان گوشه ای پرتاب در حوله.

آن را یک شکست برای بمب افکن برنز به عنوان او را از دست داده WBC عنوان او برگزار کرده است پس از سال 2015 در حالی که خشم خود را تمدید رکورد بدون شکست به 31 برنده در 32 دعوا پس از آنچه که بیشترین عملکرد از بوکسور حرفه ای.

در عاقبت به جفت خطر ناک تقسیم-تصمیم قرعه کشی در ماه دسامبر 2018 خشم قول داده بود او را پس از آمریکا به شدت بیشتر از در مبارزه اول – و کولی پادشاه دیوانه خوب است که وعده با جامع outboxing و گسسته وایلدر.

وایلدر در عقب نشینی از مراحل اولیه در لاس وگاس مدیریت به زمین راست راست در داخل دقیقه اول به عنوان یک یادآوری از قدرت خود را, اما در غیر این صورت برجسته با خشم بود که همه چشم پریدن و حرکت سر به او فرود آمد جامد عکس های خود را به باز گرد.

این جفت ارز به پایان رسید و دور دوم مسجل روی طناب به عنوان خشم ادامه داد: به تسلط نگه داشتن وایلدر در محدوده با واکسن و خیساندن تا هر عکس در مناسبت نادر آمریکا تضعیف از طریق گارد خود را.

خشم پا تا چیز با یک دور سه نمره مجزا با چپ و راست ترکیب هایی که پشت وایلدر ،

خشم چپ واکسن به طور منظم در بر داشت یک خانه به عنوان وایلدر نگاه به طور فزاینده ای سر در گم.

خشم من کاین وایلدر در دور چهارم به آمریکا رفت و به بوم دوباره اگر چه داور کنی Bayless به نظر می رسد برای قرار دادن آن را به یک لغزش.

خشم گرفتار وایلدر با دست راست اوایل در پنج دور به عنوان وجود دارد به نظر می رسید یک راه طولانی را برای قهرمان و خشم بموقع کاهش یافته است وایلدر دوباره میدوی را از طریق دور با یک وحشی چپ به بدن

اگر چه وایلدر جان سالم به شمارش نگاه او را روی پای خود را به خشم دور برای پایان اگر چه منچستر جنگنده تا به حال یک نقطه کسر برای ضربه زدن پس از شکستن.

خشم به پایان رسید دور نوسانی اما وایلدر جان سالم به در مصرف به گوشه ای خود را به عنوان او فکر از دست دادن WBC عنوان او قبلا در دفاع از 10 بار.

به دور ششم و خشم آغاز شده که در آن او را ترک کردن با وایلدر حمایت در برابر طناب به عنوان بریت به دنبال پایان برساند.

خشم ادامه داد: به عنوان متجاوز به عنوان وایلدر clinged برای زندگی عزیز اما زمانی که آمریکا مبهوت به مرکز حلقه برای هفتم این نگاه صرفا یک موضوع از زمان قبل از اینکه سرنوشت خود را مهر و موم شده بود.

که به زودی پس از وایلدر بود حمایت در برابر طناب و در نظر گرفتن مجازات سنگین مجبور حوله به در آمده از وایلدر گوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی