تایسون خشم قطره اتهام رئیس جمعیت ایرلندی دانیل Kinahan به عنوان مشاور پس از واکنش بیش از جاشوا مبارزه – گزارش

WBC سنگین وزن قهرمان تایسون خشم است بنا به گزارش روابط قطع با او مذاکره دانیل Kinahan پس از Irishman را متهم سابقه کیفری شد منبع بین المللی عناوین خبری در هفته های اخیر.

Kinahan بود که به نام ایرلندی سیستم دادگاه به عنوان عملا رهبر بین المللی جنایی امپراتوری با دارایی های در منطقه از €1 میلیارد دلار بود نام-بررسی خشم در یک Instagram تصویری به عنوان مهم به مذاکرات در تنظیم دو فیلمهای درگیری بین او و آنتونی جاشوا سال آینده.

همچنین در rt.com دانیل Kinahan: خشم پس از اتهام ایرلندی رئیس کارتل به نام به عنوان “تسهیل کننده” از خشم-جاشوا تقلا

اما آنچه به نظر می رسد در نظر گرفته شده به عنوان Kinahan را تاجگذاری به عنوان یک قدرت بزرگ-کارگزار در جهان از سطح بالا بوکس نتیجه معکوس به عنوان ده ها تن از نشریات – برای اولین بار در زادگاهش ایرلند و پس از آن بیشتر در صحرا – چاپ جزئیات Dubliner را به اتهام ارتباط گسترده به جرم و جنایت سازمان یافته و دشمنی در پایتخت ایرلند که ادعا کرده حداقل 18 زندگی می کند.

گزارش در حال ظهور در روز چهارشنبه نشان می دهد که سر و صدا شد بیش از حد به خرس برای خشم و مشاوران او و که او برداشته شده از قهرمان دایره درونی پس از بیش از سه سال از بودن در میان خشم را مورد اعتماد ترین متحدان.

باب Arum و رتبه بالا گزارش شده که بیش از خشم را در مذاکرات آینده برای دعوا.

این می آید تنها چند روز پس از Kinahan این اتهام جنایی لینک های ناشی از KHK یک گروه به رهبری شاهزاده بحرین به همچنین خندق Kinahan تنها چند هفته پس از اعلام اشتغال خود را از طریق یک effusive آزادی مطبوعات. گروه ذکر شده خود را “یکپارچگی و ريشه اصول در صنعت ورزش” به عنوان بخشی از دلیل قطع ارتباط آنها با Kinahan.

همچنین در rt.com ‘توقف bullsh*t’: بوکسور در مرکز خشونت ردیف باعث خودکشی حفاری در رسانه ها بیش خشم-جاشوا “کلید مرد’ دانیل Kinahan

بیش از آخر هفته من تا به حال بسیاری از مکالمات با تایسون خشم و آنچه که ما هر دو تصمیم گرفته است که خودم رتبه بالا و خشم را انجام خواهد داد همه مذاکرات برای مبارزه در آینده” باب Arum گفت.

این که آیا آن را برای یوشع یا وایلدر و یا هر کس دیگری. ما مطلع ادی Hearn در مورد آن است. او می داند که به کجا بروید برای مذاکرات است. تایسون و من تا به حال مذاکرات طولانی در مورد آن. که راه آن را برای رفتن به.

همچنین در rt.com ‘تکرار ریجنسی’: تایسون خشم ایرلندی صحبت حوادث لغو میان باند های مرتبط با تهدید به مرگ

این از بین بردن بسیاری از سردرگمی. ما صحبت کردیم با دن [Kinahan] که تایسون و من هر دو را دوست دارم و تحسین و احترام است و او می داند که بهتر است مذاکرات در تایسون را در کنار کار گرفته می شود که در راه است.

هر دو تایسون و من باید هر یک از این بحث را با دن و او متمایل و راضی و خواست ما باشید. او تنها می خواهد بهترین ها را برای تایسون خشم.”

همچنین در rt.com “آنها نیاز به دانستن حقایق’: ایرلندی برتر Varadkar می گوید آن را ‘به طور کامل مناسب برای تلویزیون های شرکت های به حق وتو خشم-جاشوا

پس از واکنش در مورد Kinahan درگیری با خشم چند هفته پیش دولت ایرلندی در تماس با مقامات امارات متحده عربی که در آن Kinahan زندگی به توجیه آنها در مورد اتهام جنایی تاریخ است.

دانیل Kinahan نمی تواند همچنان به استفاده از بوکس به عنوان یک ابزار برای بازسازی تصویر خود را و ماست مالی کردن خود را بسیار شوم جنایی pasts طبق حکم ما از حقوق بشرگفت:” نیل ریچموند ایرلندی حزب سیاسی خوب Gael.

ما را دیده اند شجاع ما روزنامه نگاران منجر به اتهام در معرض دانیل Kinahan که او وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود هر چند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de