دو سوم از خانه های بریتانیا ‘شکست در بهره وری انرژی اهداف’

نزدیک به دو سوم از خانه های بریتانیا موفق به دیدار با دراز مدت بهره وری انرژی, اهداف, با توجه به داده ها مورد تجزیه و تحلیل توسط بی بی سی.

بیش از 12 میلیون خانه سقوط به زیر درجه C در عملکرد انرژی گواهینامه (EPCs) درجه بندی از یک-G.

به این معنی خانهدار صرف بیشتر در صورتحساب های انرژی و پمپ تن بیشتر CO2 به اتمسفر از لازم است.

دولت گفته است که نیاز به رفتن “بسیار بیشتر و سریع تر” برای بهبود عملکرد انرژی از خانه.

کارشناسان می گویند مقاوم سازی اقدامات مورد نیاز هستند چرا که بسیاری از خانه های ساخته شده قبل از سال 1990.

Dr تیم فورمن یک پژوهش علمی در دانشگاه کمبریج مرکز توسعه پایدار گفت: در حال حاضر تنها یک پروژه ملی از یک مقیاس دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به بریتانیا دیدار خود 2050 خالص کربن صفر هدف بود که به قانون امضا شده در ماه ژوئن 2019.

EPCs اندازه گیری بهره وری از یک خانه به دنبال در چگونه به خوبی یک خاصیت عایق و لعاب و یا با استفاده از اقدامات جایگزین برای کاهش مصرف انرژی است.

خانه ها با توجه به درجه بین یک و G. نزدیک به یک بیشتر کارآمد خانه معنی آن باید لوایح انرژی پایین تر و کوچکتر کربن. یک کلاس G است که در انتهای دیگر مقیاس. C بالاتر از حد متوسط است.

میلیون ها نفر از خانه های زیر, بهره وری انرژی, اهداف

به اشتراک گذاری از خانه ها دارای D-G در گواهی عملکرد انرژی

دولت در حال تنظیم یک هدف به روز رسانی به عنوان بسیاری از خانه ها به کلاس C در 2035 “که در آن عملی و مقرون به صرفه و مقرون به صرفه” و برای همه سوخت خانواده های فقیر و به عنوان بسیاری از خانه های اجاره ای به عنوان ممکن است برای رسیدن به همان استاندارد تا سال 2030.

منتقدان اما می گویند حرکت به سمت دستیابی به این “حال سقوط کردن یک صخره”.

این گروه برای کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی گفت: این سرمایه گذاری شد “بیش از £6bn” نسبت به ارتقاء آن و آن “نیز کاوش چگونه به نصف کاهش هزینه مقاوم سازی خواص و سرمایه گذاری بیش از £320 متر را به کمک به خانه گرما با کاهش کربن جایگزین مانند شبکه های گرما و پمپ های حرارتی”.

آن برجسته شده است که از آوریل صاحبخانه نمی تواند اجازه اجاره تخت یا خانه جدید در اجاره یا تجدید مگر اینکه ملک دارای یک کلاس E یا بالاتر.

به 65.9 میلیون تن CO2 تولید شده توسط بریتانیا خانه در سال 2018 شد بیشتر از آن است که از ایستگاه های برق که تولید ما عرضه انرژی با توجه به سالانه گازهای گلخانه ای داده است.

“ما نیاز به پرتاب همه چیز ما در آن [انرژی]” دکتر فورمن گفت.

“هیچ یک از جان گذشته نیاز به انجام کاری نیست در 10-15 سال اما در حال حاضر است.”

این اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد مورد تجزیه و تحلیل نمرات اعطا شده به بیش از 19.6 میلیون خانه در سراسر انگلستان پس از معرفی خود در سال 2007.

مقامات محلی در سراسر انگلستان و ولز با بالاترین میانگین تولید گازهای گلخانه ای CO2 به ازای هر خانوار بودند تمام مناطق روستایی است.

مقامات محلی با بیشترین تولید گازهای گلخانه ای

میانگین تولید گازهای گلخانه ای CO2 در هر ملک در هر سال (تن)

به همین ترتیب بزرگترین تولید کنندگان داخلی از CO2 در اسکاتلند بودند در جزایر و ارتفاعات.

پیتر اسمیت از ملی سوخت فقر خیریه ملی انرژی عمل وجود دارد گفت: “قطعا یک روستایی/شهری تقسیم” به خصوص در مناطق متصل به شبکه گاز.

“آنها تمایل به زندگی در حداقل انرژی کارآمد مسکن که تمایل به بزرگتر و با استفاده از سوخت هایی مانند گاز مایع و یا جامد سوخت” او گفت:.

“در سطح بالا وجود دارد نیاز به یک فشار به بهبود همه خانه ها اما برای انجام این کار به آن نیاز دارد به همان زیرساخت به عنوان اولویت HS2 یا ساختمان یک سوم باند [در هیترو].”

“از سال 2012 آن را [مقابله با بهره وری انرژی] کاهش یافته است خاموش صخره.”

که کاهش متهم شده است توسط برخی از سبز معامله طرح. آن به اجرا در آمد در سال 2012 بود اما axed سه سال بعد در میان انتقاد و آن را بیش از حد پیچیده شده بود و ضعیف اجرا شده است.

بهره وری انرژی یک موضوع تفویض و مقامات حاکم در اسکاتلند و ولز ارائه اضافی بودجه به اقدامات لازم از جمله وام های کم بهره برای کسانی که توانایی پرداخت و اقدامات به خانواده های کم درآمد در معرض خطر فقر سوخت.

یک پیشنهاد برای افزایش سرعت تغییر می تواند به ارائه مشوق های مالی برای مردم به پیشرفت های قابل توجهی در “نقاط ماشهای” در زندگی خود را مانند زمانی که آنها نقل مکان کرد خانه و یا در حال حاضر برنامه ریزی شده دیگر بازسازی جنی تپه مستقل نهاد مشورتی کمیته تغییرات آب و هوایی گفت.

بزرگتر قرض گرفتن قدرت برای مقامات محلی به صرف جدید مسکن اجتماعی نیز می تواند درایو ساختمان بیشتر انرژی کارآمد مسکن در سراسر بریتانیا برخی از کارشناسان نشان می دهد.

یک مثال زرگر خیابان در نورویچ که برنده استرلینگ جایزه معماری و ساخته شده است به Passivhaus ساختمان استاندارد است.

به این معنی خانه با استفاده از فن آوری های جدید برای اطمینان از کم انرژی با استفاده از پنجره های سه جداره و خانه هستند به طوری خورشید گرم آنها در زمستان و کمک می کند تا آنها را خنک ماندن در تابستان است.

Passivhaus ساختمان می توان حدود 8 درصد گران تر برای ساخت یک خانه سنتی اما آنها در نظر گرفته می شود کارآمد تر و ارزان تر را اجرا کنید.

این استاندارد نیز می تواند مجهز به خانه های موجود.

کیم Ratcliffe زندگی در Erneley نزدیک در Longsight منطقه منچستر سابق شورای املاک و مجهز به Passivhaus استانداردهای پنج سال پیش.

55 ساله و مادر دو گفت: “در گذشته ما مجبور به استفاده از بخاری فن دلیل آن خیلی سرد و از آنجا که ما نمی تواند استطاعت برای قرار دادن بر روی رادیاتور.

“ما می توانید از طریق £12-£13 یک روز فقط برای اجرای بخاری.

“من هرگز تا به حال برای قرار دادن حرارت در پس آن بوده است دوباره.

“اجاره رفته تا کمی اما لوایح و حرارت بسیار پایین آن است که هنوز هم صرفه جویی در پول به ما.”

جان پالمر از Passivhaus اعتماد که مجموعه و اداره استاندارد گفت: بهره از شوراها و انجمن های مسکن می تواند تاثیر تغییر دهید.

“توسعه دهندگان علاقه مند در حال اجرا هزینه های آنها از آن ساخت و راه رفتن دور.

“مقامات محلی و مسکن هستند. آنها باید منافع مقرره در نگه داشتن هزینه های در حال اجرا به عنوان کم که ممکن است برای خود و یا برای مستاجران است.”

بسته به سن و طبیعت از خواص منحصر به فرد و هزینه مقاوم سازی اقدامات بهره وری انرژی می تواند طیف وسیعی از £18,000 به 150.000 پوند Dr فورمن گفت.

جنی هیل گفت که در حالی که انگیزه های مالی بودند, مهم, “قوی حقوقی استاندارد” را ایجاد مداوم تقاضا برای این اقدامات است.

“این چیزی است که به این بازار اعتماد به نفس است که تقاضا وجود دارد خواهد بود در دراز مدت. این باعث می شود آنها مایل به سرمایه گذاری در مشاغل و مهارت ها,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر در مورد این داستان

وجود خواهد داشت بیشتر در این داستان در داخل در روز دوشنبه 9 مارس در بی بی سی یکی در 19:30 به وقت تهران.

این اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد باعث می شود اطلاعات روزنامه نگاری در دسترس برای, اخبار سازمان های سراسر صنعت رسانه به عنوان بخشی از یک همکاری بین بی بی سی و رسانه های خبری انجمن. این قطعه از محتوای تولید شده توسط یک منطقه ای نگار برای ITV کار در کنار BBC کارکنان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد روش اینجا را کلیک کنید. به صورت کامل این مجموعه اینجا را کلیک کنید. اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد در اینجا.

گزارش های اضافی تیم: آنا Khoo, Alex هومر پل لینچ پیت شرلوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im