دو ستاره ادغام ایجاد شده یاد آبی غول ابرنواختر در یک کهکشان بعدی درب

دو ستاره در کهکشان همسایه ما آمد و با هم به ایجاد فضای حماسی رویداد با ادغام به یک غول ستاره که پس از آن باعث زیادی فاجعه بار supernova, هیجان انگیز, تحقیقات جدید نشان داده است.

دانشمندان در ژاپن معتبر RIKEN موسسه تحقیقات نظر می رسد که در نهایت حل رمز و راز از یک حماسه ستاره انفجار که گیج boffins پس از آن شاهد توسط ستاره شناسان در سال 1987.

همچنین در rt.com سفینه فضایی می تواند گشت و گذار supernovas در سراسر جهان در حدود نور-سرعت هاروارد مطالعه پیشنهاد

ابرنواختر لقب SN 1987A صورت گرفت در بزرگ Magellanic Cloud یکی از کهکشان ما نزدیک ترین همسایگان است. کارشناسان به صرف بیش از 30 سال مورد نقد و پیامدهای خشونت آمیز و تخریب در تلاش برای درک و علت آن عذاب است.

شبیه سازی توسط RIKEN اخترفیزیکدانان نشان می دهد که ابرنواختر نشات گرفته از انفجار آبی غول تشکیل ادغام دو ستاره.

این نوع ابرنواختر رخ می دهد که هسته یک ستاره عظیم دیگر نمی تواند مقاومت در برابر گرانش خود. آن را در خود فرو می ریزد و رها عظیم انفجار که obliterates ستاره لایه های بیرونی و برگ یک ستاره نوترونی و یا سیاه چاله در پی آن است.

این نوع ابرنواختر معمولا ناشی از قرمز supergiants که حتی بزرگتر از خود را کاملا عظیم آبی هستند. این شبیه سازی توسط RIKEN دانشمندان ثابت کند که می کنه تمام جعبه.

همچنین در rt.com یکی از درخشان ترین انفجار تا کنون دیده بود در واقع یک ستاره غول خوردن آن همسایه – مطالعه

شبیه سازی یافت می شود که در طول حماسه ادغام بزرگتر ستاره را به شدت محروم ماده از آن کوچکتر همراه آن ارسال فزاینده به سمت داخل تا زمانی که آن را به طور کامل جذب می شود به شکل یک به سرعت در حال چرخش آبی غول.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله اختر فیزیک دانشمندان حتی پیشنهاد کرد که در آن ستاره شناسان باید برای پیدا کردن ستاره نوترونی است که در سمت چپ پشت پس از انفجار فوق العاده ای.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im