حداقل دو موشک های غیر هدایت شونده را ضربه K-1 پایه میزبانی وب, نیروهای نظامی ایالات متحده در خارج از کرکوک در عراق است. وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات و یا آسیب. یک حمله مشابه در ماه دسامبر که به کشته شدن یک ما پیمانکار تقریبا برانگیخته جنگ با ایران.

رسانه های محلی و بین المللی سیم گزارش اعتصاب در روز پنج شنبه شب به وقت محلی. معلوم بود که پشت آن هر چند برخی از منابع بلافاصله سرزنش شیعه شبه نظامی Kataib حزب الله.

این اولین حمله در K1 پس از 27 دسامبر هنگامی که در حدود 30 موشک زده, پایه, کشتن یک نظامی آمریکا و پیمانکار است. آمریکا متهم است که حمله Kataib حزب الله و اقدام به بمب گذاری در این گروه است. عصبانی شبه نظامی اعضای سپس اعتراض در خارج از سفارت آمریکا در بغداد و تلاش برای طوفان آن است.

همچنین در rt.com ما پیمانکار غیر نظامی کشته و چندین نفر مجروح در حمله موشکی در عراق پایگاه در نزدیکی کرکوک – گزارش

در ژانویه 3, هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا رخ داد که کاروان حامل Kataib حزب الله مقامات و ژنرال قاسم سلیمانی رئیس سپاه قدس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGC). ایران انتقام راه اندازی موشک های بالستیک در برابر ما دو پایگاه در عراق در ژانویه 8; K1 بود و نه یکی از آنها.

پایگاه هوایی واقع شده است و فقط در شمال غرب کرکوک در شمال عراق است. ساخته شده توسط دولت عراق پایه گرفته شده توسط ایالات متحده پس از تهاجم سال 2003 و اشغال عراق است. در سال 2014 آن را به طور خلاصه اسیر “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) تروریست ها قبل از آن آزاد شد توسط پیشمرگه شبه نظامیان. در سال 2017, از آن گرفته شده توسط عراق نیروهای ویژه است. پس از آن است که میزبانی ما و دیگر متفقین آموزش پرسنل عراقی و نیروهای کردی برای مبارزه با است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی