دو افسر & چندین نفر دیگر زخمی تیراندازی در بروکلین در میان مداوم خشونت پلیس تظاهرات

حداقل دو NYPD افسران و تعدادی از شهروندان مجروح شدند در یک مجموعه از صدای شلیک گلوله در بروکلین که در اعتراض به خشونت پلیس خشم ، مظنون شد و بنا به گزارش ضرب گلوله کشته شد در این حادثه.

دو افسر و سه نفر دیگر به بیمارستان منتقل سه شنبه شب پس از تیراندازی – که در آن بین 10 و 20 عکس زنگ زد بیرون – هر چند میزان از آسیب های ناشناخته است, با توجه به رسانه های محلی. تیرانداز اتصال به تظاهرات اگر هر کدام نیز همچنان نامشخص است.

مظنون تفنگ دیده می شد دور انداخته روی زمین است و از آنجا برگرفته شده است توسط پلیس, را که باز کرده اند رسیدگی به این حادثه.

به عنوان صدها نفر از شهرستانها آمریکا فوران با گرم معترضان با پلیس از قتل مینیاپولیس ساکن جورج فلوید ضد خشونت های پلیس نیز دیده می شود سنبله با چندین افسران در سنت لوئیس در دوشنبه شب در حالی که دو نفر دیگر مجروح شدند در بوفالو, نیویورک پس از یک SUV منفجر طریق جمعیت از پلیس. پلیس بازنشسته کاپیتان دیوید Dorn نیز از دست داده و زندگی خود را در سنت لوئیس در روز دوشنبه کشته شده توسط غارتگران زمانی که او سعی در متوقف کردن آنها را از سرقت از یک فروشگاه.

همچنین در rt.com تهمت می پیوندد آنلاین مراسم تجلیل از جانباز سیاه افسر دیوید Dorn, ‘قتل توسط غارتگران’ میان شورش در سنت لوئیس

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de