دو مظنون بازداشت شده اند پس از یک ماشین سوار را از طریق یک مانع و آغاز یک تعقیب و گریز پلیس در طول ستاد پادشاهی قهرمانان رژه اخیر سوپر باول LIV برندگان کانزاس سیتی در ایالت میسوری.

ادامه مطلب: Drag queens ‘تاریخ’ در سوپر باول آگهی به عنوان شرکت های بزرگ امریکا, انگشتان پا, خط, در فضیلت-سیگنالینگ

در حدود 8.15 صبح به وقت محلی روز چهارشنبه در یک ماشین سوار را از طریق یک مانع برای رژه که با حضور هزاران نفر از روسای طرفداران و ریاست مرکز شهر کانزاس سیتی باعث وحشت در میان مونتاژ مطبوعات و شلوغ جمعیت از طرفداران و هشدار نزدیکی افسران برای پاسخ.

افسران قطع از یک کاروان موتوری و دنبال سرکش راننده; اخبار فیلم نشان می دهد که خودروهای پلیس در تعقیب ماشین پایین رژه مسیر فقط متر دورتر از جایی که هزاران نفر از روسای طرفداران جمع شده بودند به جشن تیم خود را 31-20 برنده بیش از سان فرانسیسکو 49ers در راک, ورزشگاه, فلوریدا در روز دوشنبه.

پلیس به تعقیب و سعی بیهوده برای متوقف کردن این خودرو چندین بار قبل از اینکه در نهایت استخوانی ماشین با یک گودال مانور و زخمی شدن راننده و مسافر برای خروج خودرو در زور اسلحه.

حداقل یک شکل دیده می شود می تواند منجر به دور از سیگار کشیدن ماشین در بازداشت پلیس که بلافاصله پس و کانزاس سیتی پلیس تایید کرد دو مظنون در حال حاضر در بازداشت پلیس.

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس تقدیر پلیس در پاسخ سریع. “من می خواهم به ستایش Kansas City Police Department برای چه بود یک پاسخ بسیار سریع در یک وضعیت است که می توانست بسیار بدتر,” او گفت: 41 اکشن اخبار.

رژه بوده است با توجه به شروع در 11: 30 am به وقت محلی در خیابان ششم و جنوب سر در بلوار بزرگ از طریق مرکز شهر و در گذشته مرکز با حداکثر سرعت دویدن.

همچنین در rt.com Super Bowl commercials: اتمام 25 از بهترین تبلیغات پخش در سوپر باول LIV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی