کنتاکی را نیکلاس Sandmann خود را جشن گرفتند تولد 18 روز جمعه توسط غلتک دومین پیروزی خود را در برابر رسانه های جریان اصلی برای اهانت به او ارائه پوش بک در یک جهان که در آن گزارش نادرست به نظر می رسد برای همیشه بدون مجازات بماند.

سابق کاوینگتن کاتولیک دبیرستان دانشجو اعلام کرد حل و فصل خود را از 250 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر واشنگتن پست در توییتر. همانطور که در ژانویه حل و فصل مشابه افترا کت و شلوار در برابر CNN, نظر, نیست, فاش, و Sandmann گفت: او را به انجام کار بیشتر.

“مبارزه نیست بیش… دو پایین شش رفتن” او توییتی با اشاره به پرونده های حقوقی علیه شش تن دیگر رسانه ها.

Don’t hold your breath, @جک” Sandmann افزود: تهدید یک مورد علیه توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

او پرونده های حقوقی در انتظار برابر ABC, CBS, the New York Times, مجله رولینگ استون و گانت صاحب ایالات متحده آمریکا امروز و Cincinnati Enquirer.

واشنگتن پست با صدور بیانیه ای گفت: “ما خوشحالیم که ما شده اند قادر به رسیدن به یک متقابلا سازگار با وضوح ادعا باقی مانده در این طرح دعوی در دادگاه.”

Sandmann وکیل لین چوب تکرار مشتری خود را به جلو-به دنبال واکنش. “شما سزاوار عدالت” چوب گفت. “همه ما شایسته عدالت است. این زمان در سال آینده عدالت ما خواهد بود.”

این Sandmann شهرک علامت موارد نادر از رسانه های جریان اصلی پرداخت قیمت برای انتشار گزارش های غلط است که متناسب با آن در دستور کار سیاسی است. ما قوانین آن را دشوار است به عقب براند از نظر قانونی به خصوص در مورد چهره های عمومی که باید اثبات سوء قصد و “بی پروا بی توجهی به حقیقت” را به نفع خود افترا قضاوت.

اما سی ان ان و واشنگتن پست مناسب نیز ممکن است منعکس کننده روند مبارزه حداقل در مورد کسانی است که معروف و یا دارندگان است.یک دادگاه استیناف در نیویورک در اوایل این ماه ابقاء یک افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر میزبان MSNBC شادی رید.

در آن صورت رید به دروغ تفسیر یک عکس از یک زن کالیفرنیایی صحبت کردن با یک اسپانیایی به نشان می دهد که این حادثه یک حمله نژادپرستانه. هر دو زن Roslyn La Liberte و پسر گفت: پس از آن که آنها با داشتن یک مدنی گفتگو. La Liberte قابل پیش بینی بود مارک نفرت انگیز و حمله کردند.

در انگلستان هری پاتر نویسنده جی کی رولینگ تهدید به طرح دعوی در دادگاه پس از کودکان سرویس خبری به نام او نظر “transphobic” و پیشنهاد تحریم از کتاب او. اخبار سرویس به نام روز صادر عذرخواهی در روز چهارشنبه و متعهد به کمک مالی به یک موسسه خیریه از رولینگ انتخاب است.

همچنین در rt.com بچه ها سایت خبری سرفه تا نقد بعد از جی کی رولینگ را تهدید به شکایت بیش از مقاله نشان می دهد تحریم برای ‘تراجنسی’ نظرات

این Sandmann جنجال آغاز شد و پس از دانش آموزان از همه پسران کنتاکی مدرسه یک کلاس در زمان سفر به واشنگتن برای شرکت در تظاهرات ضد سقط جنین مارس در ژانویه 2019. دانشجویان ملاقات کرد تا در یادبود لینکلن و انتظار برای اتوبوس خود را به بازگشت به خانه زمانی که آنها در مواجهه با یک گروه از عبری اسرائیلی معترضان که پرتاب نژادپرستانه و ضد همجنس توهین در پسران حدود یک ساعت.

آنها پسران و سپس پرسید chaperone اگر آنها می تواند انجام یکی از پپ تجمع شعارهای به غرق کردن ناسزاهای. گروهی از آمریکایی های بومی فعالان رهبری ناتان فیلیپس در پاسخ به سوی آینده پسران و کوبیدن طبل. فیلیپس بعد دروغ ادعا کرد که پسران خود را مسدود فرار از مسیر.

یک کلیپ کوتاه استفاده شده توسط سی ان ان و دیگر رسانه ها نشان داد فیلیپس ضرب و شتم درام در Sandmann ، دانشجو با پوشیدن امریکا بزرگ دوباره کلاه هنوز ایستاده بود به دنبال در فیلیپس و در یک نقطه خندان به نمایش“من که قرار بود برای تبدیل شدن به قهر مرعوب می شود و یا باعث به بزرگتر رویارویی است.”

رسانه ها تفسیر روبرو می شوند که عمدتا سفید و دانش آموزان نواخته اذیت و آزار سرخپوستان آمریکایی ، Sandmann در خصوص pilloried به اتهام تمسخر “بومی آمریکا سالمند” فیلیپس با “پوزخند.” یک هفته پس از حادثه زمانی که برخی از رسانه ها در حال حاضر صادر شده اصلاحات در نور از دیگر فیلم ها که نشان داد بیشتر به طور کامل آنچه اتفاق افتاده است, واشنگتن پست منتشر شده یک ستون با عنوان ‘زمان را در کاوینگتن پوزخند’.

پوشش رسانه ها باعث سیل تهدید به مرگ Sandmann و همکلاسی های خود را. حتی یک روزنامه نگار INE سرگرمی اریک Abriss, آرزو مرگ در دانش آموزان و پدر و مادر خود را. مدرسه خود را به طور موقت بسته شد از ترس برای کودکان.

اما Sandmann جنگیدند انجام یک مصاحبه امروز ان بی سی نشان می دهد به او بگویید طرف داستان. او فارغ التحصیل از کاوینگتون در مه, به tweeting: “پس از گفت من هرگز به کالج و زندگی من انجام شد و من رفتن به یک مدرسه در بورس. دان و برنده نگه دارید.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی