توییتر تعلیق حساب از کمدین که نوشته شده ویروسی ‘کارن شرمندگی’ تصویری به عنوان دیگر حوادث ظهور

خود اعلام کرد کمدین و سرگرم کننده (به عنوان به خوبی به عنوان راننده تحویل و فعال) Karlos دیلرد متوقف شده است از توییتر برای نقض پلت فرم را از نظر استفاده در پی او ویروسی ‘کارن شرمندگی’ تصویری.

این شهرت یک شبه ممکن است بدست بهترین دیلرد هر چند هنوز معلوم نیست دقیقا چه چیزی منجر به او را به طور موقت به حالت تعلیق از پلت فرم. بسیاری از آنلاین او را متهم کرد از احتکار از این حادثه و گمراه کننده شهود (که او نیز به videoed اما بدون ذکر هر نژادی ناسزا).

در این ویدئو به ضرب گلوله در سیاتل در دوشنبه دیلرد دیده می شود سرزنش کردن میانسال سفید کاری که می خواهم گفته او قطع در ترافیک بدبختانه او پرنده و نژادی آزار او.

دیلرد به دنبال زن و خانه و فیلم برداری این استدلال که در طی آن زن خراب, در, اشک, بسیار, به, بهت و حیرت از رهگذران و همسایگان خود بودند که به اشتباه در مورد آنچه اتفاق می افتد.

در یک نقطه دیلرد تلاش برای نشان دادن زن پلاک. توییتر در ابتدا ادعا کرد که این قسمت می تواند تلقی شود به عنوان doxxing به عنوان زن آدرس دقیق نمی تواند مسلم از فیلم, اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد چیزی تغییر در توییتر سر دفتر به عنوان Karlos دیلرد aka @wypipo_h8 متوقف شده است برای نقض آن شرایط استفاده از خدمات.

دیلرد شده است ارسال prolifically در Instagram پس از این حادثه رخ داده است و پس از آن رفت و ویروسی. آن را نیز پدید آمده است که او ‘priors’ از مردم ادعا نژادی آزار او تنها برای او به کف زدن پشت بدون ارائه هیچ گونه شواهد است.

او دریافت تورنت از سوء استفاده آنلاین به صورت ظاهر به سود حاصل از این هفته ویروسی تصویری با فروش تی شرت با هدف ‘Karens.’ کارفرمای خود تحویل شرکت Postmates در حال حاضر راه اندازی شد رسیدگی به این حادثه.

او همچنین یک ویدیو در Instagram که در آن او 28,000 پیروان مسئله به یک پلیس حمله در خانه خود را که او ادعا می کند در محل های زیر تماس 911 از ‘کارن.’

همچنین در rt.com بی ادب ‘کارن’ خجالت در ویدئو ویروسی اما کسانی که واقعا تحریک نژادپرستی?

“من تا به حال Karens تماس با پلیس در خانواده من به سادگی از آنجا که ما با داشتن جنس صدای بلند. این تصویری است که از 2 سال این پلیس با شکست به خانه من حمله کردن زانو خود را بر گردن من همه به خاطر یک کارن به نام آنها را به خاطر او احساس ناراحت کننده” جورجیا می گوید: در عنوان این ویدئو.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de