توییتر حذف پست های برزیل Bolsonaro در سرکوب اطلاعات که ممکن است با افزایش خطر’ از Covid-19 گسترش

در یک اقدام بی سابقه توییتر است yanked دو پست توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در آن او در زمان هدف در coronavirus مستندات به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی بحث برانگیز برای جلوگیری از خاموش شدن اقتصاد است.

Bolsonaro تبدیل به اولین رئیس دولت به خود توییتهایی سانسور شده توسط پلت فرم زیر به تازگی به روز شده دستورالعمل نیاز به کاربران برای حذف محتوا که مخالف “جهانی محلی و یا مقامات بهداشتی توصیه” با هدف متوقف کردن شیوع این بیماری کشنده است که در حال حاضر گرفته شده در این کشور آمریکای لاتین.

برزیل رهبر بوده و مصمم است که آسیب های اقتصادی از مستندات است که قیمت بیش از حد بالا به پرداخت هزینه برای کاهش خطرات بهداشتی ساخته شده یک سفر به یک خیابان بازار روز یکشنبه mingling با جمعیت و چت با فروشندگان خیابانی.

همچنین در rt.com ‘برخی از مردم می میرند که زندگی’: Bolsonaro سوالات Covid-19 بحران می گوید مرگ و میر در برزیل اغراق آمیز برای اهداف سیاسی

فیلم, ارسال شده توسط Bolsonaro در پی بازدید ظاهرا فرار گرفتار توییتر دستورالعمل. در یکی از آنها Bolsonaro اطمینان خیابان فروشنده که او “قصد ندارم به مرگ” با توجه به اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من چه بوده است شنیدن از مردم این است که آنها می خواهند به کار” رئیس جمهور لقب لقب “مغلوب ساختن پیشی جستن از مناطق استوایی” این گزارش گفت:.

در یکی دیگر از پورنو برزیل رهبر بنا به گزارش ها در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در محلی فرمانداران برای سفارش غیر ضروری تجارت و اعمال ممنوعیت در رویدادهای عمومی.

توییتر نداد و چرا از آن تصمیم به پاک کردن این ویدئوها با اشاره به دستورالعمل جدید به جای آن. “توییتر به تازگی اعلام کرد… گسترش آن قوانین برای پوشش محتوایی که ممکن است علیه بهداشت عمومی اطلاعات کارگردانی شده توسط منابع رسمی و است که می تواند با قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از انتقال Covid-19,” آن را در بیانیه ای گفت به برزیل G1 پورتال.

با وجود رشد فزاینده ای در تقابل با خود وزارت بهداشت و درمان Bolsonaro استدلال کرد که تنها کسانی که با شرایط از پیش موجود و افراد مسن باید جدا شود. اما تلاش Bolsonaro به ترویج دیدگاه های خود را در همه گیر شد برش های کوتاه توسط یک دادگاه در روز شنبه آن را به عنوان قانونى “برزیل can’t stop” کمپین رسانه های اجتماعی بود که راه اندازی شده توسط خود را در حمایت از ‘نرم افزار-کسب و کار شود.

همچنین در rt.com ‘اگر دولت آن را برطرف نمی خواهیم’: برزیل باندهای اعمال شب حکومت در محله های فقیرنشین ریو

Bolsonaro اما تا کنون دارای خار نصب نگرانی او را کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این بیماری نشان می دهد که مرگ و میر در این کشور به احتمال زیاد بیش از حد در حالی که در مقایسه Covid-19 مرگ و میر به “ترافیک مرگ و میر.”

“شما نمی توانید متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل ترافیک مرگ و میر,” او گفت:.

در مجموع 4,256 مردم در برزیل را آزمایش مثبت برای coronavirus, یکشنبه, با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 136 از کسانی که آلوده درگذشت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im