توییتر ‘لغو’ جو روگان دوباره پس از او گفت: MSM نادیده جو بایدن را کاهش روانی

جو روگان روند در توییتر به مردم تلاش کرده و در عین حال دوباره به محبوب ترین در جهان podcaster لغو شد. می آید او پس از بازبینی شک و تردید خود را در مورد جو بایدن ظرفیت برای رئیس جمهور بعدی در میان دیگر سخنان.

تلاش برای ایجاد روگان ناپدید می شوند از دید عموم یا حداقل شرم مردم را به گوش دادن به پادکست ها چیز جدیدی نیست. آنها موفق نشده اند قبل و به نظر نمی رسد به کار در حال حاضر.

چرا که او ‘لغو شدن این زمان ؟ وجود دارد چند چیز است که من را وادار خشم.

در پنج شنبه, پادکست, روگان که معمولا هدایت و روشنی از سیاست خود را تکرار کرد نگرش منفی به چه اصلی حزب دموکرات رفت و در ایالات متحده است. او با انتقاد از ‘رای آبی مهم نیست که موقعیت و گفت: جریان اصلی دموکرات و دوستانه خود رسانه ها بوده است, نادیده گرفتن مشکلات, با نامزدی, جو بایدن مانند “سخنرانی است که به وضوح نشان می دهد نوعی از زوال شناختی” در سابق معاون رئیس جمهور.

“گاهی اوقات مردم واقعا زبان گره خورده و وحشت تحت فشار و کلمات بیرون می آیند همه f**ked ، که ممکن است. اما وجود دارد یک روند” او گفت:. “ایده این است که همانطور که شما مسن تر شما تبدیل شدن به کمتر و راحت با رسانه ها کمتر راحت با زبان عموم نیست که کلمات بیهوده و احمقانه با من. که معنا ندارد.”

مردم را نیز کشف شده از یک دهه-کلیپ قدیمی است که در آن او می خندد به عنوان جوی Diaz, جوک مورد آزار و اذیت جنسی در محل کار. چیزهایی مثل این بود که یک بار به سادگی در نظر گرفته خام اما در پست #MeToo دوران وجود دارد اغلب می تواند بسیار شدیدتر عواقب.

اما آن را واقعا دشوار است برای تعیین یک فرد برای پیدا کردن برخی از این دلیل, به جرم در روگان. او “ضد همجنس نژادپرستانه و افراطی راست” “تشنه به خون” و یا “بالاترین پرداخت منادی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” بسته به نوع که شما بخواهید.

روگان را با نگرش تردید به بایدن و طغیان منفی آنها باعث به خوبی شناخته شده است. مردم در تلاش برای لغو سرگرم کننده در ماه ژانویه پس از او گفت که او دوست داشت برنی ساندرز. حتی برخی از انتقاد سناتور ورمونت برای پذیرش روگان را تایید و استفاده از آن در مبارزات انتخاباتی خود.

در ماه مارس روگان درو جناح چپ خشم گفت که اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت بایدن در وضعیت فعلی در بحث رئیس جمهور خواهد “او زنده است.”

و در آوریل podcaster گفت: حزب دموکرات ایجاد شده و رای دهندگان خود را “کودن” با فشار دادن بایدن نامزدی از طریق بازار اولیه و اضافه کرد که او شخصا هر چه زودتر رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن.

همچنین در rt.com ‘دموکرات همه ما را کودن می کند و رای برای این مرد’ – جو روگان ارتباط با بایدن ظاهرا پشت مغلوب ساختن پیشی جستن

است کسی تعجب است که برخی از مردم از دیدن این هفته حملات علیه روگان به عنوان یک واکنش به اظهارات خود در مورد بایدن?

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de