توییتر در آشفتگی پس از طناب دار ظاهرا موجود در گاراژ از راننده نسکار بابا والاس

ادعایی کشف طناب دار حلق آویز در گاراژ نسکار تنها سیاه راننده اضافه شده است سوخت به اتهامات گسترده نژاد پرستی در ایالات متحده, اما بسیاری از آنها هشدار داد در برابر رسم نتیجه گیری قبل از حقایق هستند.

نسکار در بیانیه ای گفت که آن را “آگاهی” از طناب دار است که در گاراژ غرفه بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده در سازمان سری جام, در طول یک مسابقه در آلاباما در روز یکشنبه. تحقیقات فوری راه اندازی شده است به حادثه نسکار اعلام کرد و تأکید کرد که “هیچ جایی برای نژادپرستی” در این ورزش است.

والاس بود به همان اندازه خشم و نوشتن در رسانه های اجتماعی که او “فوق العاده غمگین” با “نفرت عمل نژادپرستی و نفرت است.” 26 ساله اظهار تاسف کرد که این حادثه نشان داد که این کشور هنوز در تلاش برای غلبه بر نژادپرستی اما قول داد که او را “never back down” و در ادامه به ایستادگی در برابر تعصب. والاس به حال با موفقیت مبارزات انتخاباتی به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از نسکار حوادث منجر به حدس و گمان که طناب دار ممکن است یک عمل تلافی جویانه با هدف ارعاب راننده.

راننده خودرو مسابقه ای بود به زودی آب گرفتگی با پشتیبانی از رسانه های اجتماعی. دیو Zirin ورزشی, ویرایشگر, برای ملت, ستایش والاس برای “ایستاده و صحبت کردن در خشونت مؤتلفه محدوده نسکار.”

ستاره بسکتبال LeBron James ابراز همبستگی با راننده, نقطه او را به عنوان یک عامل تغییر “در آمریکا و ورزش است.”

دیگران نسبت به او بیس بال افسانه جکی رابینسون بود که به موضوع تبعیض به لیگ اصلی بیس بال اولین بازیکن سیاه و سفید.

عدم وجود اطلاعات در اطراف این مورد به نظر می رسد در تقابل با گزارش جنجالی و نفس پاسخ. والاس گزارش هرگز حتی دیدم طناب دار. به جای یکی از اعضای تیم خود را گفته و خال جسم و آورده آن را به نسکار توجه است. این حادثه می تواند یک هشدار اشتباه رو رشد هیستری بیش نژادی مسائل مفسر محافظه کار خوانده شده را علامت تاس پیش بینی کرد.

مایک oliver campbell اشاره کرد که در نسکار امکانات دوربین های مدار بسته در همه جا و طناب دار حلق آویز مقصر را به زودی شناسایی شود – با فرض وجود یک طناب دار در همه. “این جنایت نفرت حل خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان Smolett مورد!” او به شوخی اشاره به بدنام جعلی نفرت و جنایت مربوط بازیگر Jussie Smollett.

نه همه ادعا طناب دار-رؤیت به نوبه خود دلخراش جنایات نفرت. هفته گذشته مشخص شد که طناب حلق آویز بر روی درخت در اوکلند کالیفرنیا – اصل گزارش به عنوان nooses – در واقع بخشی از یک نوسان موقت. مرد سیاه و سفید که قرار طناب وجود دارد گفته است که “این مایه تاسف است که اصل حرکت فقط مایل به ایجاد یک زمان خوب کردم اشتباه.” شهردار این شهرستان ادعا کرد که تحقیقات هنوز موجه به دلیل, دلیل افزایش تنش های نژادی, “نیت مهم نیست.”

همچنین در rt.com Jussie Smollett, تحت تعقیب در شیکاگو در چندین فقره در رابطه با 2019 جعل حمله

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de