توییتر با بمباران تئوری های توطئه پس از انتشار نهایی نظرسنجی آیووا AXED جلوتر از دموکرات قفقاز

تصمیم به انصراف از انتشار نهایی نظرسنجی آیووا قبل از دموکرات قفقاز منجر به آتش زا اتهامات که سازمان تا به حال هیچ دلیل قانونی به جلو و بررسی و به سادگی می خواستم به سرکوب نتایج آن است.

یک روش خطا شده است ذکر شده است که به همین دلیل بسیار پیش بینی نهایی نظرسنجی در اصل برنامه ریزی شده بود منتشر شد در آستانه آیووا دموکراتیک قفقاز می شود ساخته شده است.

سی ان ان/Des Moines Register/Mediacom نظرسنجی انجام شده توسط احترام رای گیری آژانس Selzer & Co است که به عنوان یکی از دقیق ترین و مهم — نظر سنجی در انتخابات مقدماتی فصل است. چندین نظرسنجی منتشر شد در این اجرا تا آیووا قفقاز اما نهایی نظرسنجی دیده می شود که تا کنون مهم ترین.

ثبت نام و اعلام کرد در یک بیانیه کوتاه در شنبه شب که آن را دریافت یک شکایت است که یک نامزد به نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد. پس از آن گزارش گفت که پیت Buttigieg نام کرده یا به طور تصادفی حذف و یا mispronounced توسط یک نظرسنجی کارگر در طول حداقل یک تماس.

همچنین در rt.com Tlaib مجبور به عذر خواهی برای booing هیلاری کلینتون ذکر است که حزب دموکرات فشار برنی به طرد ‘پیراهن’

ثبت نام منتشر کرده است که در انتخابات سال 76 به درستی پیش بینی برنده در ده از گذشته دوازده ریاست جمهوری نژادهای اولیه. آیووا قفقاز برگزار خواهد شد در روز دوشنبه با ویکتور به احتمال زیاد برای دریافت یک افزایش عمده در سراسر کشور پای صندوق های رای.

این مقاله تصمیم به خودداری نتایج بررسی فرستاده رسانه های اجتماعی به دیوانگی. حامیان ورمونت سناتور برنی ساندرز — که رهبری آخرین آیووا, نظرسنجی منتشر شده در ژانویه 10, با سه امتیاز — استدلال که ثبت نام و رای گیری همکاران در تلاش بودند برای سرکوب ساندرز’ در حال رشد منجر شود در دولت است.

دیگر طرفداران ورمونت مجلس shrugged کردن نامتعارف حرکت این ادعا که جمعیت عظیمی در برنی تظاهرات در سراسر آیووا نشان دهد فقط به عنوان آنجا که هر نظر سنجی می تواند.

مردم “احساس برن” در آیووا نبودند آنهایی که تنها خود را بالا بردن ابرو ، شایعات شروع به گسترش که این نظرسنجی بود nixed به دلیل آن را به حال اندرو یانگ با بیش از 20٪.

هر چه این نتایج در واقع نشان داد بسیاری از توییتر صاحب نظران توافق کردند که تعداد آنها مطلوب نیست “استقرار” نامزدها از جمله جو بایدن الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ.

موجی از توطئه گیج روزنامه نگاران پوشش انتخابات که اشاره کرد که این امر می تواند عجیب و غریب را امتحان کنید و خرابکاری ساندرز با حذف Buttigieg نام.

دیگران اشاره کرد که نظر سنجی طراحی شده به عامل ممکن است اشتباهات یا متغیر است که می تواند بر نتایج است که به نظر می رسید “دیوانه” به کل بررسی, به عنوان مخالف به سادگی ساخت لازم محاسباتی تنظیمات.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی