توییتر انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این یک روز بزرگ برای جورج فلوید ” پس از خوب ما شغل اعداد اما کلمات خارج از متن گرفته

توییتر فوران در خشم پس از گزارش که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قتل جورج فلوید خواهد بود “مبارک” در مورد خوب ما شغل ارقام است. معلوم شد که رئیس جمهور نبود صحبت کردن در مورد شغل ارقام زمانی که او ساخته شده از اظهار نظر در همه.

طی سخنرانی در کاخ سفید در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان زمان به رخ کشیدن در مورد آمار و ارقام نشان دادن نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 13.3 درصد با 2.5 میلیون شغل اضافه شده در مارس به عنوان اقتصاد شروع به دوباره بجای اول برگشتن پس از Covid-19 مستند.

بسیاری از خبرنگاران در توییتر بودند و سپس به اشتراک گذاری سریع کوتاه نسخه از یک کلیپ که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فلوید بود امیدوارم “نگاه کردن در حال حاضر و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما” — ظاهرا اشاره به کاهش بیکاری است.

“این یک روز بزرگ برای [جورج] و یک روز بزرگ برای همه” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه در کلیپ.

تهمت بود فورا لعنتی برای “تن ناشنوا” و “بی رحمانه” سخنان بسیاری در توییتر داده است که فلوید بود به طرز وحشیانه ای کشته شده توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین برگزار شد که او را برای تقریبا نه ساعت به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انفجار توییتر برای سانسور به عنوان جورج فلوید کلیپ های گرفته شده پایین به علت کپی رایت ادعا

رئیس جمهور آمریکا به اتهام “بدنام کردن حافظه” فلوید و نشان دادن یک “مطلق عدم همدردی” برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز در تلاش اقتصادی است.

معلوم می شود که این کلیپ گرفته شده بود شدید خارج از چارچوب و تهمت نمی در واقع این اظهار نظر در حالی که صحبت کردن در مورد شغل و ارقام در همه. او ساخته شده آن را در بخشی از سخنان خود در مورد نیاز به “عدالت برابر بر اساس قانون است.”

این کلیپ کامل نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که “هر آمریکایی” باید دریافت درمان برابر “در هر برخورد با اجرای قانون” صرف نظر از نژاد و رنگ و جنسیت و یا مذهب. آن است که در آن نقطه است که او می گوید فلوید خواهد بود به دنبال پایین و گفت که “روز بزرگ” برای کشور است.

در حالی که دقیقا حساس ترین نظر آینده کمتر از 24 ساعت پس از فلوید یادبود آن را کاملا به عنوان مضحک یک لحظه به عنوان آبی-بررسی توییتر ساخته شده از آن به نظر می رسد.

این نه تنها توییتر که در آن نظرات misreported اما. رسانه های خبری از اخبار آسمان به نگهبان به بلومبرگ،, عصر ایران, سیاسی و نیویورک دیلی نیوز نیز توییتی اخبار نادرست زمینه.

یکی از محبوب محافظه کار تویتر برجسته این واقعیت است که این کلیپ گرفته شده از متن و پرسید: “چگونه کسی توجیه که نوع نادرستی?” توسط خبرنگاران.

فلوید را به قتل کرده که به موجب تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا و در سطح بین المللی. در حالی که برخی از این اعتراضات تبدیل به خشونت پلیس آمریکا نیز فیلم برداری شده است به طرز وحشیانه ای به ضرب و شتم و استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در اعتراض صلح آمیز.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de