تبدیل جداول: محافظه کاران ‘تماس’ به انصراف از دانشگاه ییل برای اینکه پس از نام تاجر برده

محافظه کاران رو #CancelYale روند در توییتر و هدفمند لیبرال مانند هیلاری کلینتون در تلاش خود را به دایره وار حرکت کردن به سمت چپ و خواستار لیگ آیوی مدرسه به تغییر نام خود را به دلیل آن را به نام بعد از یک تاجر برده.

جناح راست دانشمند جسی کلی لگد کردن برچسب در روز شنبه اشاره کرد که توسط دانشگاه ییل است که پس از Elihu دانشگاه ییل دریافت کرد و یک تاجر و معامله گر است.

“دانشگاه ییل به نام بود برای Elihu ییل. نه فقط یک مرد که تا به حال برده است. واقعی تاجر برده. من تماس بگیرید @ییل به تغییر نام خود را بلافاصله و نوار به نام دانشگاه ییل از هر ساختمان تکه کاغذ و کالا. در غیر این صورت آنها نفرت مردم سیاه و سفید,” کلی است.

همچنین در rt.com اسکیمو پای صاحب نام تجاری پاکستان به تغییر ‘موهن’ بستنی نام به خاطر… برابری نژادی

توییت ممکن است طنز, اما آن را با استفاده از همان منطق اولیه اعمال می شود به دیگر نمونه های اخیر از انصراف از فرهنگ ترویج شده توسط سیاه و سفید زندگی توجه فعالان در میان جریان تظاهرات در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید.

متعدد شرکت های وعده داده شده به تغییر آرم خود را برای بودن, حساس, تاریخی, بناهای تاریخی شده اند و پاره پاره کردن معترضان و حتی کشور گروه Lady Antebellum کوتاه نام خود را به تبر هر اتصال به کنفدراسیون جنوب.

رشد نا امیدی بر “لغو” تغذیه به کلی هشتگ به هزاران پیوست در بر هدف قرار دادن دانشگاه ییل.

“ییل کل محوطه یک بنای تاریخی به برده داری” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

کلی نیز هدف یک Juneteenth — در روز جشن پایان برده داری در آمریکا — صدای جیر جیر از هیلاری کلینتون, یک فارغ التحصیل از دانشگاه ییل دریافت کرد و به تقاضای او “نفی” مدرسه بلافاصله.

هشتگ حتی توجه سابق تشکر. کتی هیل (D-CA) و دیگر لیبرال ها.

“اگر #CancelYale است که از جناح راست trolls, من می خواهم خوب با لغو افرادی که می گویند: “من رفتم به دانشگاه ییل’ هر جمله” او هنوز توییتی.

هر چند ییل در نظر گرفته شده است نسبتا لیبرال استقرار برخی با اشاره به 2018 حادثه که در آن یک دانش آموز به دست آورده سرفصل برای تماس با پلیس از یک دانشجو خوابیدن در یک اتاق مشترک در محوطه دانشگاه.

دانشگاه ییل است و نه در پاسخ به هر یک از این توییتهایی اما یک شنبه صدای جیر جیر در مورد دانش آموزان “تجلیل” سیاه زندگی از طریق هنر — صدای جیر جیر با نظرات از غیر پیروان مسدود —شد honed در توسط کلی و دیگران.

“آیا آنها دعا برای روح Elihu ییل که در معامله بردگان و کسی که تو را به نام دانشگاه خود را پس از? چرا شما نه تغییر نام خود را و پاره پاره کردن هر مجسمه با ‘ییل’ بر روی آن? جلوگیری نژادپرست است.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net