ارتش ترکیه در شاخه های پایین 2 سوریه با جت به سوریه fends off ترکیه حمله هواپیماهای بدون سرنشین

ترکیه شلیک دو جنگنده های سوریه در ادلب به عنوان بخشی از تهاجمی خود را در منطقه. ارتش سوریه نابود چندین ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین در همان روز ترکیه, پهپاد نفوذ سوریه حریم هوایی فراتر از ادلب.

ترکی جت های جنگنده ره دو جنگنده های سوریه بیش از سوریه و شمال غربی استان ادلب و به ضرب گلوله آنها را از پا در دولتی سانا خروجی اخبار گزارش اضافه کرد که هر دو هواپیما خدمه خارج شده و با چتر نجات به ایمنی.

ترکیه وزارت دفاع تایید آن شلیک دو سوریه Su-24 بمب افکن پس از یکی از آن مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین نابود شد سوریه دفاع هوایی. سانا گزارش داد که چندین ترکی وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادهای) نقض حریم هوایی سوریه و خال خال شد نه فقط در ایران بلکه در نزدیکی شهر حماة نیز هست. وجود سیستم های دفاع هوایی مشغول شد به مقابله با دشمن حمله.

با توجه به سانا های نظامی ارتش سوریه را به ضرب گلوله در مجموع سه ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین در روز یکشنبه. در همین حال برخی گزارش ها حاکی است که به عنوان بسیاری از شش پهپادهای نابود شدند. SANA ارسال شده تصویری از یک ترکی پهپاد آورده بودن پایین در نزدیکی شهر سراقب در جنوب شرق ادلب.

دمشق بسته حریم هوایی بیش از بخش شمال غربی کشور از جمله استان ادلب و گفت که هر هواپیما وارد آسمان سوریه در نظر گرفته خواهد شد خصمانه هدف است. روسیه آشتی مرکز سوریه هشدار داد که در آن نیروهای نظامی مستقر در این کشور دیگر نمی تواند تضمین ایمنی هر هواپیما وارد حریم هوایی سوریه تحت این شرایط است.

آنکارا راه اندازی عملیات بهار سپر در ادلب در یکشنبه توصیف کار خود را به عنوان “دفاع از خود” در برابر حملات دولت سوریه نیروهای نظامی در ترکیه سربازان حفظ پاسگاه در این منطقه است.

همچنین در rt.com ‘از راه دریافت اجازه دهید ما را در مقابله با رژیم اسد’ اردوغان می گوید وی گفت: پوتین در مورد ادلب سوریه

تنش در ادلب هایش تا دوباره این هفته پس از 34 سرباز ترک کشته شدند در سوریه حمله هوایی. روسیه گفت این اتفاق افتاد به این دلیل که ترکیه پرسنل در حال حاضر در کنار تروریست واحد که بمباران توسط دمشق و آنکارا تا به حال موفق به درستی اطلاع مسکو در مورد آن نیروهای جنبش.

ادلب است که در آخرین دژ باقی مانده از ضد نیروهای دولتی در سوریه با بسیاری متعلق به گروه های جهادی مانند حیات تحریر الشام (HTS) شاخه ای از القاعده است. آنکارا به مدت طولانی وعده داده شده برای جدا کردن گروه های معتدل آن پشت از بیشتر عناصر رادیکال اما روسیه اصرار دارد آن را به انجام این کار نشد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im