ترکی FM بازدید در پشت همتای یونانی به عنوان آنکارا & آتن برخورد بیش از اردوغان ‘نازی’ نظرات

وزیر اتحاد دو برابر کردن در آنکارا ادعا می کنند که یونان است که با استفاده از نازی ها مانند تاکتیک در برابر مهاجران به tweeting به طور گسترده ای اشاره کرد نیویورک تایمز مقاله در همتای یونانی. آتن اصرار دارد مقاله نادرست است.

Mevlut Cavusoglu به نظر می رسد بی حرکت توسط آتن محکومیت اظهارات رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که در مقایسه با یونان را درمان مهاجران به جنایات انجام شده توسط آلمان نازی است.

ارشد ترکیه دیپلمات توییتی در یونانی وزیر خارجه نیکوس Dendias که در آن او شامل یک مقاله نیویورک تایمز ادعا که یونان نقض حقوق بشر مهاجران. “آیا شما دیده می شود این است ؟ ” Cavusoglu نوشت.

Dendias قبلا به اشتراک گذاشته بیانیه ای در توصیف این دیدگاه اردوغان به عنوان “غم” و “مایه تاسف است.” Cavusoglu پیام شامل یک لینک به یک مقاله نیویورک تایمز که گفته است که یونان عمل سیاه و سفید “سایت” که در آن مهاجران مواجه آزار و تحقیر.

با توجه به مقاله مهاجران غیرقانونی در تلاش برای ورود به یونان دستگیر شده اند محروم از وسایل خود را به ضرب و شتم و بازگشت به ترکیه بدون دلیل روند.

دولت یونان را رد کرده است این مقاله را از اتهامات و گفت که تلاش ها برای رنگ و درمان خود را از مهاجران انبوه در مرز به عنوان غیر انسانی است چیزی بیش از “گسترش خبر جعلی.”

همچنین در rt.com کدامیک یونان ‘نازی ها’ درمان پناهندگان پاکستان برای حفظ مرزهای باز تا زمانی که اتحادیه اروپا برآورده مهاجر معامله

دهها هزار نفر از مهاجران شده اند در تلاش برای رسیدن به یونان یک کشور عضو اتحادیه اروپا پس از آنکارا تصمیم در فوریه 28 برای باز کردن مرز خود را و اجازه می دهد تا پناهجویان به سمت اتحادیه اروپا است. ترکیه هشدار داده است که آن سیاست درهای باز برای پناهندگان سفر به اروپا ادامه خواهد داد تا زمانی که آن می رسد جدید مهاجر مقابله با بروکسل است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im