آنکارا به دنبال دیپلماتیک وضوح به چشم انداز مثبت در مبارزه در ادلب سوریه, امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفته است, اما از آن است که آماده به اقدامات دیگر اگر مذاکرات با روسیه ،

یک هیئت وارد خواهد شد در مسکو در روز دوشنبه برای برگزاری مذاکرات بیش از این بحران در استان ادلب Cavusoglu به خبرنگاران گفت: در طول کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه. ارشد ترکیه دیپلمات گفت که او نیز در دیدار با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف.

آنکارا “برای حفظ دیپلماسی” در مورد وضعیت در استان ادلب Cavusoglu ادعا کرد در حالی که هشدار دهنده است که گام های لازم گرفته خواهد شد اگر مذاکرات در مسکو موفق به تولید نتایج است. ادلب باقی مانده آخرین تروریستی تحت محاصره در سوریه است. این منطقه اعلام شده است ‘د تشدید منطقه’ تحت یک توافق بین روسیه و ترکیه است.

همچنین در rt.com سوریه و حزبالله هلی کوپتر ‘قطع’ توسط شبه نظامیان در ادلب به اردوغان وعده سنگین قیمت’ برای حمله به آنکارا نیروهای (تصویری)

در هفته های اخیر این منطقه شاهد افزایش خصومت. در اوایل این ماه چندین ترکی پرسنل در ادلب کشته شدند سوریه بمباران; آنکارا در پاسخ با حملات تلافی جویانه.

مسکو اصرار دارد که این حمله زمانی رخ داد که نیروهای ترکیه منتقل شدند و بدون هشدار و متهم آنکارا از عدم روشن ‘د تشدید منطقه’ از گروه های جهادی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im