پنج نیروهای ترکیه کشته شدند در بمباران یک پست مشاهده در سوریه را در استان ادلب, آنکارا گفته است سرزنش دمشق برای حمله است. نیروهای ترکیه و سپس اخراج ارتش سوریه مواضع.

“پنج تن از نیروهای ما کشته شدند و پنج نفر دیگر مجروح شدند در بمباران شده توسط رژیم سوریه” ترکیه وزارت دفاع روز دوشنبه گفت:, و اضافه کرد که “بازگشت به آتش افتتاح شد.”

این اولین توپخانه حادثه بین ترکیه و نیروهای سوریه در ادلب. یک هفته پیش شش نیروهای ترکیه کشته شدند سوریه آتش توپخانه در یک حادثه که روسیه گفت: یک نتیجه از miscommunication.

تلفات می تواند اجتناب شده است اگر آنکارا به درستی اطلاع دمشق که آن را در حال حرکت نیروهای نظامی در یک منطقه مرزی که در دمشق بود که برگزاری یک عملیات ضد تروریستی در مسکو گفت.

همچنین در rt.com ترکیه موفق به اطلاع از کاروان جنبش در سوریه ادلب قبل از گرفتن پوسته توسط دمشق نیروهای – نظامی روسیه

ترکیه انتقام برای روز شنبه حمله و ادعا کردند که ده ها تن از نیروهای سوری کشته شدند و به نام در مسکو برای اعمال فشار بر دمشق برای توقف آن توهین آمیز در یمن است.

از استان ادلب در شمال غربی سوریه باقی مانده است آخرین تروریستی تحت محاصره در کشور است. این منطقه اعلام شده است “د-تشدید منطقه” تحت توافق بین روسیه و ترکیه و ایران.

همچنین در rt.com برداشت پشت و مشاهده نقاط و یا ترکیه انجام خواهد داد آنچه لازم است – اردوغان به سوریه

آنکارا است که انتظار می رود با استفاده از نفوذ خود بر ضد دولت داعش برای جلوگیری از مبارزه با دمشق نیروهای نظامی به منظور ایجاد پایه ای برای حل مسالمت آمیز.

اما گروه های جهادی در ادلب ادامه فعالیت های خصمانه با روسیه اعلام کرد که چند هزار حمله در دو ماه گذشته به تنهایی در آن صدها نفر از نیروهای سوری و غیر نظامیان کشته شدند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی