ترکیه می گوید 4 سرباز کشته و 9 زخمی در بمباران در سوریه ادلب, نقاط, انگشت در دمشق

آنکارا ادعا کرد که چهار سرباز ترک کشته شدند و دیگر نه مجروح شدند پس از آنها تحت سنگین توپخانه در تهران برگزار می شود, استان ادلب در حالی که سرزنش ارتش سوریه برای حمله است.

در بیانیه ای در روز دوشنبه ترکیه وزارت دفاع گفت که نیروهای خود را تحت “شدید آتش توپخانه” در شمال غربی سوریه در استان, خروج چهار سرباز کشته و نه زخمی, از جمله یکی از جدی است.

وزارت گفت که نیروهای ترکیه انتقام با از بین بردن اهداف نامشخص در منطقه است. همچنین ادعا کرد که آنکارا هشدار داده بود در دمشق در پیش است که نظامی خود را تقویت شد در حال حرکت به منطقه است که اپوزیسیون تنها سنگر چپ در افغانستان جنگ زده کشور است.

این واقعه در مدت کوتاهی پس از زیادی ترکی نظامی – متشکل از برخی از 50 خودروهای زرهی و کامیون حمل تانک و نفربر زرهی – گزارش را وارد ادلب طریق کفر شل عبور ظاهرا برای نظارت بر آتش بس از یکی از مشاهده پست.تصویری از کاروان گام گذاشتن در سفر خود به سمت ادلب به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه های ترکیه.

قبلا رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داد که تمام گزینه ها “از جمله استفاده از نیروی نظامی” شد و در جدول بیش ارتش سوریه حمله علیه داعش در استان ادلب. او ادعا کرد که این حملات باعث هجوم مهاجران به ترکیه است.

همچنین در rt.com اردوغان را تهدید به استفاده از نیروی نظامی ” به عنوان سوریه موفق در مبارزه با شبه نظامیان در ادلب

وجود دارد که تعیین شده “د-تشدید” منطقه در استان ادلب, توافق روسیه و ترکیه و ایران تحت اصطلاح آستانه روند. آنکارا که تاثیر زیادی بر بسیاری از ضد دولت مبارزان در ادلب قرار است به اطمینان حاصل شود که آنها را به حفظ آتش بس.

در عمل مبارزه وجود دارد هرگز به طور کامل متوقف شده است. برخی از گروه های جهادی در ادلب به نظر نمی رسد به هر گونه قصد د-افزایش درگیری و راه اندازی شده است به طور منظم حملات ارتش سوریه. آنها حتی سعی در بسیاری از موارد به علت صدمه به روسیه هوایی در Khmeimim. دمشق پاسخ تا کنون شده است به آرامی دست درازی نظامی در خاک یک فرایند است که ترکیه معتقد است به تهدید منافع آن است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de