یک حادثه بمباران در سوریه که در ترکیه گفت: چهار نفر از سربازان خود را کشته شده اند ممکن است ناشی از شکست از طرف ترکیه به هشدار در مورد حرکت خود را به کاروان نظامی روسیه گفت.

“واحدهای نظامی ترکیه انجام شده جنبش در داخل ادلب د-تشدید منطقه در طول شب از بهمن 2 فوریه 3 بدون اطلاع طرف روسی و آمد زیر آتش توسط دولت سوریه نیروهای نظامی که با هدف قرار دادن تروریست ها در غرب سراقب,” روسیه در مرکز سوریه آشتی روز دوشنبه گفت:.

این بیانیه تاکید کرد که با وجود تاسیس خطوط ارتباطات بین نیروهای روسیه در سوریه و ترکیه فرمان. آن اضافه شده است که ترکیه از هواپیما نیست وارد حریم هوایی سوریه پس از این حادثه بر خلاف برخی از گزارش ها در رسانه های ترکیه گفت که آنکارا دستور داد حملات هوایی در سوریه موقعیت خود را در تلافی بمباران.

همچنین در rt.com ترکیه می گوید 4 سرباز کشته و 9 زخمی در بمباران در سوریه ادلب, نقاط, انگشت در دمشق

ترکیه وزارت دفاع قبلا گزارش شده است که چهار سرباز ترک کشته شدند و نه تن دیگر مجروح در بمباران حادثه است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در پاسخ به سرعت امیدوار به ادامه نزنی به شدت به هر حمله ای علیه نیروهای ترکیه در سوریه را در استان ادلب.

استان ادلب تعیین “د-تشدید منطقه” تحت توافق نامه بین روسیه و ترکیه و ایران. آنکارا است که انتظار می رود با استفاده از نفوذ خود در میان مخالفان دولت با مبارزان کنترل آن برای جلوگیری از جنگ با دمشق نیروهای در نهایت منجر به یک راه حل صلح آمیز. در عمل برخی از جهادگران در ادلب ادامه حملات در دولت برگزار شد و بخش هایی از سوریه و در موارد متعدد راه اندازی حملات هواپیماهای بدون سرنشین در روسیه به پایگاه هوایی در لاذقیه حصول اطمینان از ادامه مبارزه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی