آنکارا انتظار دارد مسکو برای اعمال فشار بر دمشق برای توقف عملیات نظامی در این رقابت استان ادلب ترکیه وزیر امور خارجه گفت: پس از یک حادثه مرگبار که در آن نیروهای ترکیه کشته شدند.

یک هیئت روسی به زودی به ترکیه سفر به بحث در مورد توسعه در شمال غربی سوریه در استان, آخرین سنگر و استحکامات از ضد دولت و نیروهای خارجی سخنان چاووش اوغلو گفت: در روز پنج شنبه. در صورت لزوم یک جلسه شخصی میان رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به دنبال خواهد داشت ،

همچنین در rt.com برداشت پشت و مشاهده نقاط و یا ترکیه انجام خواهد داد آنچه لازم است – اردوغان به سوریه

اردوغان روز چهارشنبه خواستار آن شدند که دمشق عقب نشینی نیروهای خود را از ترکیه پایگاه در ادلب توسط پایان ماه تهدید به استفاده از زور در غیر این صورت. اولتیماتوم می آید پس از یک حادثه که در آن چندین نیروهای ترکیه کشته شدند, در منطقه پس از یک کاروان آمد و تحت سوریه آتش توپخانه. مسکو گفت که این درگیری رخ داده است و با توجه به شکست از طرف ترکیه به هشدار در مورد جنبش از نیروهای نظامی خود را.

Cavusoglu گفت: ترکیه و روسیه به بحث در مورد راه هایی برای حل و فصل این وضعیت و در نهایت اطمینان از پایدار بس. پیشتر وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت: آنکارا موفق به جدا کردن “مخالفان مسلح” از تروریست ها در ادلب.

مسکو سرزنش نیروهای تروریستی که به هیچ وجه قصد کار به سمت صلح برای ادامه خشونت در سوریه گفت که دمشق هیچ چاره ای اما برای مبارزه با داعش و انجام حملات در خارج از یمن است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de