انگلستان تولید خودرو غرق به پایین ترین سطح خود در تقریبا یک دهه در سال 2019 با خروجی هوا به ادامه سقوط این سال است.

کارخانه های تولید 1.3 میلیون واحد در سال گذشته پایین 14.2 درصد در سال 2018 و سومین سال متوالی کاهش با توجه به آمار و ارقام از جامعه تولید موتور و معامله گران است.

تغییرات ساختاری در صنعت Brexit عدم قطعیت و ضعف صادرات شد همه عوامل تجارت بدن گفت.

SMMT رئیس مایک Hawes به نام بدترین آمار و ارقام از سال 2010 “نگرانی”.

تولید خودرو به فروش می رسد در انگلستان کاهش یافت و 12.3 درصد در سال گذشته در حالی که وسایل نقلیه برای صادرات کاهش 14.7%. با 81 درصد از اتومبیل های ساخته شده برای صادرات و اکثریت قریب به اتفاق فرستاده شده به اتحادیه اروپا – آقای هاوز دوباره بر اهمیت یک مانع آزاد تجاری اتحادیه اروپا بعد از معامله Brexit.

محموله به کشورهای اتحادیه اروپا کاهش 11.1 درصد در سال گذشته اما این بلوک باقی مانده این صنعت مهم بازار

“با توجه به عدم اطمینان بخش را تجربه کرده است ضروری است برای محافظت از ما در رقابت جهانی و شروع می شود که با بلند پروازانه توافقنامه تجارت آزاد با اروپا – که تضمین تمام محصولات خودرو می توان به خرید و فروش بدون تعرفه یا بار دیگر” او گفت:.

افزایش قیمت

بریتانیا برگ اتحادیه اروپا در 23:00 GMT روز جمعه اگر چه تجارت قوانین بدون تغییر باقی خواهد ماند تا پایان دوره انتقال در ماه دسامبر.

آقای هاوز می کند پیش بینی نشده است و هر گونه اختلال در صادرات یا واردات به عنوان تهدید صخره لبه Brexit که spooked صنعت در سال گذشته فروکش کرده است.

اما با توجه به یکپارچه طبیعت اروپا, موتور, صنعت, با, قطعات, قطعات و ماشین عقب و جلو رفتن در سراسر مرزهای چندین بار در طول فرایند تولید یک معامله تجاری مورد نیاز زده می شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, او گفت:.

“این افزایش تولید و جلوگیری از هزینه افزایش قیمت و حفظ انتخاب برای مصرف کنندگان در بریتانیا. مذاکرات چالش برانگیز خواهد بود اما همه طرف ایستاده به دست آوردن” آقای هاوز گفت. او تخمین می زند که اعمال تعرفه خودرو و قطعات اضافه خواهد شد £1,500 به قیمت یک ماشین متوسط در حال حاضر حدود £22,700.

رضایت بخش تجارت معامله باز خواهد شد یک خط لوله سرمایه گذاری به انگلستان توسط هر دو تولید و زنجیره تامین, او گفت:. کارلوس تاوارس مدیر اجرایی فرانسه PSA که صاحب Vauxhall است بر اهمیت یک معامله تجاری به سرمایه گذاری مطمئن در انگلستان شرکت الزمر پورت کارخانه در Cheshire.

بیشتر ماشین های الکتریکی فروش

تولید خروجی در این سال پیش بینی شده است به سقوط کمتر به شدت به حدود 1.27 میلیون واحد با شرکت داشتن در حال حاضر آغاز شده تنظیم به تغییرات ساختاری مانند رکود در دیزل خودروهای جدید تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات سرمایه گذاری در اتومبیل های الکتریکی و هیبریدی.

آقای هاوز گفت: یک نقطه روشن در سال گذشته آمار و ارقام بود که 34.7 درصد افزایش در تولید برقی و خودروهای هیبریدی است. اما با 192,304 واحد تولید آن یک بخش کوچک از کل. “چالش برای صنعت این است که چگونه به سرعت آن می تواند حرکت کند” آقای هاوز گفت. “محیط زیست فشار هستند و نه دور. آنها در حال رفتن به افزایش است.”

در کنار تولید اطلاعات SMMT منتشر شده جدید چهره های برجسته موتور صنعت سهم به اقتصاد انگلیس است. در مورد 168,000 مردم – یکی در 14 شاغل در تولید آثار در خودرو با اضافی 279,000 شغل های پشتیبانی شده توسط این بخش است.

در شمال و غرب و شرق میدلندز, خودرو حساب برای بیش از یک ششم تولید شغل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی