Tulsi به MSM: توقف با اشاره به القاعده در سوریه ادلب به عنوان ‘شورشیان’ به آنها را به نظر می رسد مانند “مبارزان آزادی’

رسانه های ایالات متحده و مقامات که سرسختانه نگه داشتن اشاره به گروه های مسلح تحت سلطه یک القاعده شاخه در سوریه را در استان ادلب به عنوان ‘شورشیان’ تنها ننگ خود و کشور خود ما که کنگره Tulsi Gabbard گفته است.

Gabbard که یکی از حزب دموکرات رقیب در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری castigated آمریکا رسانه های جریان اصلی و تهمت مقامات دولت به صورت مداوم تلاش برای ماست مالی کردن افراط گرایان تثبیت در شمال غربی استان ادلب – سوریه آخرین سنگر ضد نیروهای دولتی. از جمله اقدامات خیانت حافظه از 9/11 حمله تروریستی یکی از بدترین فجایع در تاریخ آمریکای مدرن, او گفت:.

شرکت های بزرگ رسانه ای نیاز به توقف با اشاره به القاعده و گروه های وابسته به خود را در ادلب به عنوان ‘شورشیان’ در یک فریبنده تلاش به آنها را به نظر می رسد مانند مبارزان راه آزادی. من و هزاران داوطلب خدمت سربازی آمریکایی پس از آنکه القاعده حمله 9/11. رسانه ها و تهمت دولت ادامه داد: شوی از این تروریست ها به عنوان ‘شورشیان’ ننگ و آبروریزی برای همه مردان و زنان ما و ما کل کشور است.

در آدرس منتشر شده در توییتر در این کنگره همچنین خواستار آن شدند که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک ترکیه در آنچه که او خود را با نام “تهاجم شمال سوریه” که او گفت: ممکن است منجر به درگیری با روسیه است. او همچنین به نام در کنگره به تصویب او توقف مسلح کردن تروریست ها عمل می کنند که نوار واشنگتن از کمک به کشورها در حمایت از گروه های تروریستی است.

نماینده خاص ایالات متحده امریکا جیمز جفری به تازگی اعلام کرد که او تا به حال دیده نشده حیات تحریر al-Sham – یک القاعده شاخه کنترل اکثر بخش های مبارز-برگزار ادلب – “برنامه ریزی و یا انجام بین المللی, تروریسم, حملات است.” این بیانیه با اشاره به یک گروه در حال حاضر تعیین تروریستی یکی در ما خود باعث یک واکنش تند از مسکو است که نام آن را “کاملا غیر قابل قبول است.”

همچنین در rt.com ما پیشنهاد برای شروع گفت و گو با تروریست ها در ادلب غیر قابل قبول و روسیه FM

قبلا رسانه های ایالات متحده بارها و بارها با اشاره به شبه نظامیان و افراط گرایان در ادلب به عنوان ‘شورشیان’ درد و رنج از اقدامات ارتش سوریه در حالی که به طور کامل نادیده گرفتن جنایات مرتکب شده توسط اسلامگرایان.

Gabbard بیانیه می آید در میان سریع تشدید تنش در سوریه را در استان ادلب که در آن ارتش سوریه عملیات علیه شبه نظامیان و افراط گرایان – برخی از آنها در حمایت آنکارا – منجر به درگیری بین سوریه و ترکیه نیروهای خود را به منطقه است. آنکارا پس از آن قول داد برای راه اندازی یک مقیاس کامل عملیات نظامی برای متوقف کردن ارتش سوریه به پیشرفت است.

این تحولات نیز تیره و تار روابط ترکیه با روسیه است که هر دو یک دمشق متحد و آنکارا شریک نزدیک. مسکو هنوز به طور فعال به دنبال کاهش تنش ها از طریق دیپلماتیک به معنی هر چند رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تا کنون به نظر می رسید مصمم به ادامه در مسیر جاری.

ترکیه نیز خواسته آمریکا برای استقرار سیستم های دفاع هوایی پاتریوت در خاک ترکیه به عنوان یک تظاهرات حمایت از آن انتظار از یک متحد ناتو.

همچنین در rt.com با تشکر از ناتو, اما آنچه در مورد موشک? آنکارا با طرح آمریکا برای استقرار سیستم های پاتریوت به ترکیه در میان ادلب بن بست

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>