Tulsi Gabbard می گوید خودی معامله گران باید ‘بررسی & پیگرد قانونی’ به عنوان چپ و راست تیم در احتکار سناتور

در یک لحظه نادر از bipartisanship, نظر از همه طرف خواستار سویفت مجازات سناتور آمریکایی که ریخته سهام پس از طبقه بندی Covid-19 جلسات. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard خواستار تعقیب کیفری.

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن (R-کارولینای شمالی) دریافت کرده است و روزانه جلسات در مقابله با تهدید ناشی از Covid-19 پس از ماه ژانویه است. با مته سوراخ کردن اصرار به این که امریکا آماده بود برای رسیدگی به این ویروس اما به فروش می رسد تا 1.5 میلیون دلار در سهام در فوریه 13, کمتر از یک هفته قبل از بازار سهام nosedived با توجه به سنا براده. بلافاصله قبل از فروش بورر نوشت: یک op-ed اطمینان آمریکایی ها که خود را دولت “بهتر و آماده تر از همیشه” برای رسیدگی به این ویروس.

همچنین در rt.com لیبرال آیکون Sean Penn می خواهد ‘مهربان’ استقرار ارتش برای مبارزه با Covid-19

پس از فروش, NPR گزارش شده است که او گفت: یک بسته-درب جلسه کارولینای شمالی, رهبران کسب و کار است که این ویروس در واقع تهدیدی “شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.” با مته سوراخ کردن اختلاف نیست به گزارش NPR.

در یک صدای جیر جیر در شنبه سابق 2020 نامزد ریاست جمهوری و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به نام برای تحقیقات جنایی ، “کنگره/کارکنان که ریخته سهام پس از جلسات خصوصی بر قریب الوقوع coronavirus اپیدمی باید بررسی شود و تحت پیگرد قانونی برای تجارت خودی” او نوشت.

“اعضای کنگره نباید اجازه داد خود را به سهام.”

با مته سوراخ کردن بود و نه تنها مجلس در کاپیتول هیل به اقدامات احتیاطی گزارش شد. همکار هوش عضو کمیته دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا) و فروش بیش از یک میلیون دلار از سهام در یک شرکت زیست فناوری و پنج روز بعد در حالی که اوکلاهما را جیم Inhofe (R) ساخته شده کوچکتر فروش در اطراف همان زمان. هر دو می گویند خرید و فروش آنها معمول است.

سناتور. کلی Loeffler (R-گرجستان) با حضور در سنا در جلسه کمیته بهداشت و درمان در شیوع در ژانویه 24. همان روز او شروع به تخلیه انبار انداختن بین $1.2 و 3.1 میلیون دلار در سهام بیش از هفته بعد. شرکت هایی که سهام او به فروش می رسد شامل شرکت های هواپیمایی و رسانه های خرده فروشی و فناوری شرکت Tencent.

او با این حال سرمایه گذاری در تکنولوژی ابر شرکت اوراکل و Citrix یک teleworking شرکت که ارزش افزایش یافته است و نزدیک به یک سوم در هفته گذشته به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات اجباری بیشتر و بیشتر آمریکایی ها به کار از خانه. همه Loeffler را معاملات ساخته شد با شوهرش جف Sprecher, مدیر عامل شرکت بورس نیویورک.

در ضمن اسکندریه Ocasio-کورتز (نیویورک) و Ilhan Omar (مینه سوتا) پیوست, سر و صدا از صدای خواستار مجازات است. Ocasio-کورتز توصیف فروش به عنوان “معده تان شدیدا” در حالی که عمر رسیده سراسر راهرو به سمت با فاکس نیوز’ Tucker Carlson در تماس با مته سوراخ کردن برای استعفای.

“برای یک کارمند آن را بسیار سخت به تصور کنید بسیاری از چیزهایی که بیشتر غیر اخلاقی از انجام این کار” کارلسون گفت: در طول یک شب جمعه monolog. “ریچارد با مته سوراخ کردن تا به حال اطلاعات مهم که ممکن است کمک کرده اند مردم او قسم خورده است برای محافظت از. اما او پنهان است که اطلاعات و کمک کرد تا فقط خودش را.”

همانطور که از شنبه وجود دارد نزدیک به 25000 موارد Covid-19 در ایالات متحده با مرگ و میر و به سمت 300. در حال حاضر هر دو طرف سیاسی راهرو به نظر می رسد ایران در انزجار آشکار احتکار از با مته سوراخ کردن Loeffler و فاینستاین.

جناح راست خروجی اخبار Breitbart شتاب گیری روند رشد با مته سوراخ کردن برای رای گیری در برابر سهام عمل 2012, قطعه ای از قوانین است که باید محروم اعضای کنگره از استفاده غیر-اطلاعات عمومی به سود در بازار سهام است. در همان زمان یک میزبان از دموکراتیک آمار و ارقام – از جمله سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ و کریستن جیلیبرند – وزن با خود انتقاد بیش از حد.

“اگر شما پیدا کردن در مورد یک ملت را تهدید همه گیر و در اولین حرکت خود را برای تنظیم سبد سهام شما باید احتمالا نمی تواند در یک کار است که در خدمت منافع عمومی” یانگ توییتی در روز جمعه.

ناظر گروه مشترک باعث اتحاد شکایت با وزارت دادگستری, کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سنا کمیته اخلاق “خواستار تحقیقات فوری” از با مته سوراخ کردن Loeffler, فاینستاین و Inhofe “برای نقض احتمالی سهام عمل و تجارت خودی قوانین.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de