دو پا از جهان Rugby Sevens Series کاهش یافته است قربانی به ادامه coronavirus بحران با سنگاپور و هنگ کنگ از سری به تعویق افتاد آن بود پنج شنبه اعلام کرد.

خبرگزاری رویترز گزارش می دهد که شیوع کشته شدن بیش از 1300 نفر در چین با ده ها هزار نفر بیشتر مردم نیز آلوده به ویروس که مجبور ورزشی سازمان در سراسر منطقه به ارزیابی مجدد برنامه های خود را برای خود خیمه حوادث در ماه های آینده.

سنگاپور Sevens مسابقات بود که به جای برنامه ریزی شده در مارس 11-12 شده است تحت فشار قرار دادند به اکتبر 10-11 در حالی که معتبر هنگ کنگ نفره منتقل شده است به 16-18 اکتبر.

همچنین در rt.com شانگهای shutdown: چینی شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی به عنوان coronavirus نگرانی افزایش

هنگ کنگ رویداد یکی از رنگارنگ ترین, رویدادهای ورزشی, در ورزش, تقویم با طرفداران بسته بندی غرفه در سنتی خود لباس فانتزی برای بزرگ ورزشی و اجتماعی جشن.

اگر چه برگزارکنندگان مسابقات نیست احساس اعتماد به نفس کافی برای حفظ اصل سنگاپور و هنگ کنگ تاریخ در تقویم آنها خوشحال می شود قادر به فشار آنها را به بعد از آن در سال, و نه لغو آنها آشکار است.

سلامت و ایمنی بازیکنان ما طرفداران و همه کار در صورتی است که همیشه ما بالاترین اولویت” گفت: جهان راگبی, در بیانیه ای.

این تصمیم محتاطانه… گرفته شد و بر اساس سازمان بهداشت جهانی و مربوط به مقامات دولتی سفر و دستورالعمل های بهداشتی. (آن را)… به طور کامل پشتیبانی شده توسط ذینفعان از جمله اتحادیه ها و شرکای تجاری.

همچنین در rt.com ‘ما نمی خواهیم که در معرض خطر’: منچستر یونایتد نگه داشتن مهاجم جدید Odion Ighalo دور از زمین آموزش بیش از coronavirus

سنگاپور و هنگ کنگ دور از سری بودند به عنوان کلیدی قبل از مسابقات اثبات دلایل راگبی بالا ملل پیش از مسابقات المپیک در توکیو بازی از 27 جولای تا 1 آگوست.

هنگ کنگ مسابقات است و همچنین برای شکستن زمین جدید با میزبانی مشترک Sevens Series رقابت برای هر دو مردان و زنان به عنوان جهانی راگبی گسترش زنان سری از مسابقات شش تا هشت.

به تعویق افتاد Sevens مسابقات پیوستن به یک لیست در حال رشد از رویدادهای ورزشی است که هر کدام شده است موکول به حالت تعلیق و یا لغو آشکار به عنوان یک نتیجه از coronavirus با جهان داخل سالن دو و میدانی قهرمانی و چینی ها در فرمول 1 جایزه بزرگ هر دو به حالت تعلیق در میان بهداشت و درمان ترس است.

همچنین در rt.com قرمز پرچم: چینی فرمول 1 جایزه بزرگ رسما به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su