مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی کم مردم در انتخابات اما بایدن هیچ کدام در همه – و کمک به هر دو نامزد تلو تلو خوردن به آن را توضیح دهید

فاکس نیوز’ کریس والاس دارای مواجه مشاوران هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن کباب آنها را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری’ شکست. هیچ یک از آنها به نظر می رسد برای تولید یک توضیح خوب علاوه بر مبارزات انتخاباتی, سخنرانی.

فاکس نیوز روز شنبه معلوم می شود کاملا پر حادثه به عنوان میزبان آن مواجه کمپین مشاوران برای هر دو از کاندیداهای ریاست جمهوری. والاس صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین سخنگوی مرسدس بنز, Schlapp, در مورد حضور ضعیف از شنبه رالی در Tulsa, اوکلاهما, که در آن تمام بخش های این عرصه دیده می شد خالی است.

این سخنگوی سرزنش فقیر مشارکت در زندگی موضوع معترض بودند که در حال حاضر در خارج از محل بازتاب ادعای براد Parscale رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

“وجود دارد معترضان که مسدود شده راه های, و بنابراین ما شاهد بودیم که تاثیری از نظر افرادی که به این تجمع” Schlapp گفت. “اما آنچه که شگفت انگیز بود, کریس بود این واقعیت است که بیش از 5.3 میلیون نفر آن را تماشا در همه ما رسانه های دیجیتال کانال.”

همچنین در rt.com به همین دلیل وجود صندلی های خالی در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع ؟ Parscale سرزنش BLM معترضان اما Infinite ادعا می کنند که آنها آن را انجام داد

آن است که آسان نیست به لرزش خاموش والاس که استدلال کرد که پل فعالان بودند ترسناک نیست به اندازه کافی به نوبه خود به دور این تجمع را برانگیخت به ویژه به عنوان تولسا پلیس ساخته شده است تنها یکی از بازداشت در اعتراض.

معترضان متوقف نمی شود مردم را از آمدن به این تجمع است. واقعیت این است که مردم را نشان نمی دهد.

Schlapp سپس با استفاده از قابل اعتماد ‘look-at-the-Dems’ کارت با این استدلال که بایدن انتخاباتی حوادث بسیار تلخ در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن” ، “من دوست دارم برای دیدن یک جو بایدن رالی. اجازه دهید آن را در آورد زیرا هیچ مقایسه وجود دارد,” او گفت:.

والاس بخشی با اشاره به این که انکار “واقعیت” و dodging موضوع به نظر نمی آید خوب برای مبارزات انتخاباتی.

مرسدس لطفا نمی filibuster. ما در حال نشان دادن تصاویر در اینجا و این نشان می دهد خالی مناطق. رک و پوست کنده آن را می سازد شما بچه ها نگاه احمقانه هنگامی که شما در انکار این واقعیت از آنچه اتفاق افتاده است.

همچنین در rt.com ‘من به شما ضرب و شتم الاغ خود را!’ پل فعالان تهدید تهمت حامیان در تولسا به عنوان پلیس آتش فلفل توپ در اعتراض (فیلم)

بایدن را مشاور ارشد Symone ساندرز نیز در مصاحبه نشان می دهد با استفاده از همان تاکتیک: او انداخت jabs در تولسا تجمع همچنین خواستار آن یک “افتضاح” و انتقاد از آن را به اتفاق می افتد در میان coronavirus بیماری همه گیر. او فشرده شد توسط والاس بیش از, چرا حزب دموکرات نامزد شده است پنهان از مردم است.

“او برگزار شد یک کنفرانس خبری حضوری یا آنلاین برای 80 روز تقریبا سه ماه. چرا که نه؟” والاس پرسید.

ساندرز توضیح داد که بایدن “تنظیم به این طبیعی مانند بسیاری از افراد در امریکا” و هنوز هم به طور منظم طول می کشد سوال از رسانه ها. والاس به ضرب گلوله کشته است که بایدن بوده است پنهان کردن خود را در “زیرزمین” و کاملا از قضا همچنین با اشاره به رئیس جمهور تهمت که پیش از آن گفت که بایدن به سادگی نیست تا برای مبارزه و تمسخر او را “صفر شور و شوق” اجتماعی-فاصله رالی در فیلادلفیا.

همچنین در rt.com دموکرات ها در حال بنا به گزارش ها پنهان بایدن را مشاوران اقتصادی (و همچنین جو خود را) – و وجود دارد یک دلیل ساده برای آن

هنگامی که روزنامه نگاران همچنین اشاره کرد که بایدن پرهیز کرده و با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 80 روز, Sanders تا حدودی از دست داده و خلق و خوی خود را با این ادعا که حزب دموکرات نامزد شده است اولویت “رسانه های محلی.”

“همانطور که بسیاری از خانواده ها در مطبوعات ملی و کمربندی را فشار دهید به خوبی آگاه هستند ما غرور را در اولویت رسانه های محلی. و به این ترتیب معاون رئیس جمهور انجام شده است و رسانه های محلی مصاحبه” ساندرز گفت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de