Trumps می گوید: او آزمایش Covid-19 در انتظار نتایج به ما تلفات می رسد 50

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است در طول یک شنبه در کنفرانس خبری که او آزمایش شده است coronavirus اما آیا این نتایج نشده است.

“هر آنچه در آن طول می کشد. یک روز یا دو روز. هر آنچه در آن است. آنها ارسال آن به آزمایشگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد آزمون.

ادامه مطلب: ما به تعلیق همه سفر به انگلستان و ایرلند از دوشنبه شب بیش از coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون به شرح زیر انتشار بیانیه ای از کاخ سفید پزشک Sean P. کانلی در روز جمعه گفت: رئیس جمهور در “کم خطر” از ابتلا به این بیماری با وجود تعامل با افرادی که تبدیل به تایید موارد است.

همچنین در rt.com WH تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مشترک جدول’ با برزیل فرستاده 3rd رسمی برای تست مثبت برای coronavirus پس از مراجعه ما

“من آن را انجام دهد به هر حال” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز جمعه پس از اینکه در مورد خواسته خود را در تعامل با دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten و مشاور که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus در یک هیئت در Mar-a-Lago.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گرفته شده آزمون “بر اساس کنفرانس مطبوعاتی” در روز جمعه که در آن از او خواسته شده بود چندین بار در مورد اینکه آیا او نگران بود در مورد پیمانکاری coronavirus ناشی از این هیئت که در آن او می خواهم با تعامل این دو در حال حاضر تایید موارد.

رئیس جمهور گفت: او گفته بود “نه نگران” خود را بیش از خطر ابتلا به این بیماری و تعاملات بودند حداقل است.

“ما چیزی بسیار غیر معمول است. ما نشسته در کنار یکدیگر برای یک دوره از زمان و حال و گفتگو,” او گفت:.

صحبت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس نشان داد او نه تست شده برای Covid-19 اما او و همسرش را به ملاقات با پزشک را در بعد از ظهر شنبه و آنها هر دو “مبارک به آزمایش می شود.”

همچنین در rt.com برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19 با وجود گزارش

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که او نیز در این هیئت گفت: او را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus با وجود رسانه های محلی در ابتدا گزارش در غیر این صورت.

وجود دارد در حال حاضر در حدود 2200 مورد از این ویروس در آمریکا و 50 و میر ناشی از آن با توجه به روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام Covid-19 کروناویروس یک بیماری همه گیر “اضطراری ملی” در روز جمعه به منظور “از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.” او خواسته متحده به راه اندازی عملیات اضطراری مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان برای قرار دادن اضطراری آماده سازی برنامه را به حرکت. رئیس جمهور گفت: در روز شنبه او همچنین انتظار دارد به زودی با امضای یک لایحه آزادی تا 50 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با این بیماری که در حال حاضر به تصویب از طریق خانه بسیار به زودی.

مایک پنس اضافه شده است که به روز رسانی بیشتر در رابطه با دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس آشکار خواهد شد پس از یک “گزارش پیشرفت” هم توسط ملی نیروی کار در روز یکشنبه. او گفت: وظیفه نیروی کار با موسسات خصوصی برای راه اندازی تست سایت در مکان های مانند CVS در جوامع است که نیاز به تست بیشتر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de