مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها اعلام “تنها دموکرات است مرده دموکرات” و Covid-19 ماسک “دوازده سال بردگی” … منتقدان را طعمه

دو عکس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خشمگین کرده است. یک اعلام کرد “تنها دموکرات است مرده دموکرات” و دیگر تماس Covid-19 ماسک محافظ “کنترل اجتماعی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از توییتر در هفته های اخیر به انجام همه چیز را از کوبیدن پست الکترونیکی-در رای گیری به متهم MSNBC میزبان جو Scarborough از قتل ممکن است. و برخی از آخرین تویت ها ثابت کرده اند فقط به عنوان آتش زا.

یک “متشکرم” صدای جیر جیر از عصر روز چهارشنبه در پاسخ به یک ویدئو از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه کابوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این فیلم شامل یک بلندگو گفت: “من آمده ام تا به یک محل که در آن من به این نتیجه رسیدهام که تنها دموکرات است مرده دموکرات.”

در حالی که بلندگو روشن او به معنی “مرگ” در یک “سیاسی حس” و “فیزیکی” یکی بعد از آن در فیلم رئیس جمهور ایالات متحده retweeting چنین تصویری باعث شد منتقدان به ادعای او مرتکب جرم و تشویق شد, قتل.

“شما f**king مجنون!” فعال فرد گوتنبرگ پدر یکی از پارک قربانیان تیراندازی توییتی.

رئیس جمهور به طور مشابه, trolled رسانه های اجتماعی در صبح روز پنج شنبه با اشتراک گذاری tweet ستایش یک مقاله از Federalist — نوشته شده توسط وکیل مولی McCann — اعلام ماسک صورت استفاده می شود برای محافظت از افراد از گسترش Covid-19 به عنوان مثال از “برده داری” و “کنترل اجتماعی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن slyly حمایت از مقالات با ترجمه و با نظر به سادگی گفت: “بنابراین بسیاری از دیدگاه های مختلف!”

منتقدان در زمان چرخش طعمه یک بار دیگر و انباشت اشیاء بدست آمده در.

“شخص فقط با پوشیدن یک ماسک” لیبرال فعال ست Dworkin توییتی.

کاربر دیگری به نام رئیس جمهور برای حفظ deniability بر ضد ماسک موقعیت به سادگی های “صحیح” و اعلام کرد او را “منزجر کننده و عوام فریب.”

رئیس جمهور مواجه شده است و انتقاد برای امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در مکان و زمانی که در گروه با وجود دیگر مقامات کاخ سفید از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس انجام این کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب ادعا می کند او در جنگ با رسانه ها بوده است, به tweeting, افزایش تعداد antagonizing و چرخش پیام در مورد همه چیز از روسیه تبانی پروب به Covid-19 گزارش پیشرو توییتر به حقیقت-بررسی یکی از توییت خود این ادعا که پست الکترونیکی-در رای گیری تا حد زیادی جعلی.

در حالی که نگه داشتن مجموعه از سخنان, رئیس جمهور نیز امیدوار کننده اجرایی جهت معرفی شده در روز پنج شنبه که او می گوید را “انصاف” به سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله توییتر.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de