جو بایدن در تلاش برای ماست مالی کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان زمانی که او به نام او “اول” نژادپرستانه رئیس جمهور سیاه میزبان رادیو Charlamagne tha خدا گفت: اصرار به نامزد حزب دموکرات برای “shut the f*** تا ابد است.”

خواسته اوایل این هفته در مورد تهمت استفاده از اصطلاح “چین ویروس” برای توصیف Covid-19 بایدن پاسخ داد: “ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است. آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. او یکی از اولین بار است که.”

این بیانیه به دست آورده ریاست جمهوری امیدوار “خر روز” عنوان پنج قسمت از باشگاه صبحانه نشان می دهد رادیو و الهام آتشین بیهوده گویی از میزبان خود که نام واقعی است لنارد McKelvey.

“من واقعا آرزو جو بایدن خواهد shut the f*** تا برای همیشه و همچنان به مانند عمل او با بازی در فیلم ‘یک محل آرام’ از آنجا که به عنوان به زودی به عنوان او دهان باز می کند و باعث می شود سر و صدا او می شود همه ما کشته شدند. OK؟” او گفت:.

همچنین در rt.com Candace اونز انتقاد Charlamagne tha خدا ادعا می کنند که “یهودیان باید قدرت’ پس از دوست خود نیک توپ را شلیک

Charlamagne tha خدا رفت برای اندیشیدن “چگونه جهنم” مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند اولین نژادپرستانه رئیس جمهور “در یک کشور که در آن 12 روسای جمهور قبل از او متعلق به بردگان است.”

بدون برسمیت شناختن این واقعیت آن را غیر ممکن خواهد بود “به کفاره برای امریکا اصلی گناهان” رادیو میزبان اضافه شده است. او استدلال کرد که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است “زباله” بایدن بهتر از این نیست که “پیر مرد سفید رهبری شکست خورده است و امریکا” بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

او اصرار داشت او را “هرگز شاداب” در مورد رای گیری برای بایدن مگر اینکه او تصمیم گرفت یک زن معاون نامزد ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان استقبال از بیهوده گویی در توییتر نشان می دهد آن را نشانه آن است که بایدن از دست دادن حمایت حتی در میان کسانی که او فکر او می تواند تکیه به حمایت از او در سمت چپ — هر چند که به راحتی نادیده گرفته میزبان انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن. یک فاکس نیوز, مقاله در مورد نظرات بحث برانگیز بود و حتی توییتی توسط رئیس جمهور, پسر, Donald Trump Jr.

بسیاری دیگر از تویتر که با موافقت Charlamagne tha خدا را در بایدن به یاد می آورد خود را cringeworthy مصاحبه با میزبان در اوایل سال جاری که در آن او ادعا کرد که رای دهندگان آمریکایی آفریقایی “ain’t سیاه” اگر آنها رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن — نظر معاون سابق رئیس جمهور بعد از رفت و برگشت.

در عین حال برخی در سمت چپ بود سریع به حمله میزبان برای جسارت به صحبت کردن در برابر بایدن و او را متهم کرد بودن “یک راز Trumpster.”

برخی نیز پیشنهاد کرد که نذر خود را برای رای دادن بایدن تنها اگر او تصمیم گرفت یک زن سیاه و سفید می شود معاون رئیس جمهور در خود نژادپرست است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی