بروکسل باید یاد بگیرند به اقدام, به خصوص پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” امریکا و اولین سیاست در تقابل با بلوک منافع خود اتحادیه اروپا را بالا دیپلمات جوزپ Borrell گفت و اشاره کرد که بخش های مهم این اتحادیه است.

“اروپا برای ایجاد اشتها برای قدرت” Borrell گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ. “ما باید قادر به عمل… نه روزمره نظرات ابراز نگرانی” گفت: رهبران جهان قانونگذاران و مقامات ارشد ايران در اين اجلاس است.

Borrell اظهار تاسف کرد که بروکسل “soft power” به دست آمده تا حد زیادی از طریق بلوک قدرت اقتصادی پژمرده – تا حدودی به عنوان یک نتیجه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا و اولین’ سیاست های که کرده اند که اغلب در تقابل با اروپا در مسائل مربوط به تجارت.

این مسوول سیاست خارجی گفت: کشورهای اتحادیه اروپا یا باید در خط و یا از راه دریافت وقتی که می آید به سیاست خارجی بیان کرد که “هنگامی که وجود دارد هیچ اتفاق [در بلوک] باقی مانده اکثریت را به عمل می کنند.”

بلوک باقی مانده است مردد در تعدادی از کلید مسائل سیاست خارجی از جمله تحریم های یک جانبه خروج از 2015 هسته ای با ایران نیز مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت – موقعیت است که بروکسل اعتراض انجام شد اما کمی برای مقابله با.

همچنین در rt.com اروپا نگه می دارد مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل-فلسطین ‘طرح صلح’ در طول اسلحه اما دیگر متحدین آمریکا عجله به آغوش – به جز ترکیه و اردن

اتحادیه اروپا نیز هنوز به غیر روحانی کردن یک موضع روشن در واشنگتن بحث صلح خاورمیانه نقشه راه.

Borrell بارها خواست همکاران خود را در تازه تشکیل کمیسیون اروپا به یک موضع جسورانه در مسائل سیاست خارجی. در اوایل این ماه او گذراند نظر قطعه روشنی با عنوان ‘استقبال از قدرت در اروپا را’.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im