مغلوب ساختن پیشی جستن 2nd ممنوعیت سفر ممکن است شامل بلاروس & میانمار و همچنین بیشتر کشورهای مسلمان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به گسترش بحث برانگیز ممنوعیت سفر به هفت کشور, پنج که اکثریت مسلمان و دو هستند که با توجه به گزارش به نقل خودی منابع در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر در سوئیس برای اجلاس جهانی اقتصاد در داووس گفت: وال استریت ژورنال روز سه شنبه او با توجه به اضافه کردن بیشتر کشورها به لیست اما به هیچ جزئیات بیشتر. با توجه به “دو نفر آشنا با موضوع” سخن گفت که با سیاسی این کشور است که باید بریس برای محدودیت های بلاروس, اریتره, قرقیزستان, میانمار, نیجریه سودان و تانزانیا.

در حال حاضر ورود به ایالات متحده محدود شده است به برخی از شهروندان ایران در لیبی سومالی و سوریه و یمن – که همه آنها اکثریت مسلمان – اما همچنین کره شمالی و ونزوئلا که نیست. اگر درست لیست گسترش خواهد آینه نسبت با بلاروس و میانمار – که قبلا شناخته شده به عنوان برمه به عنوان غیر مسلمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرد نگرانی های امنیتی و تروریسم تهدید به منطق پشت اصلی ممنوعیت. ایران و کره شمالی و ونزوئلا هستند و تحت سخت آمریکا. لیبی, سوریه, سومالی و یمن نیز متاثر از جنگ و تروریسم است.

“در حالی که وجود دارد هیچ اطلاعیه جدید در این زمان حس مشترک و امنیت ملی هر دو دیکته می کند که اگر یک کشور می خواهد به شرکت به طور کامل در ایالات متحده مهاجرت برنامه های آنها نیز باید مطابق با تمام امنیت و مبارزه با تروریسم اقدامات — از آنجا که ما نمی خواهیم به واردات تروریسم و یا هر گونه تهدید امنیت ملی به ایالات متحده” معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر هوگان Gidley گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com هنوز هم در انتظار: 9th مدار قوانین دادگاه در برابر تهمت سفر بان کی مون

اولین سفر بان کی مون صادر شد در 27 ژانویه 2017, فقط یک هفته به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. این امر می تواند بیش از 18 ماه قبل از آن می تواند اجرا شود, اما, به عنوان آن را بلافاصله به چالش در دادگاه فدرال.

دموکرات ها و مهاجرت فعالان ادعا کرد که آن را در واقع یک “مسلمان بان کی مون” از آنجا که بسیاری از کشورهای آسیب دیده اند اکثریت مسلمان. در براده به قضات فدرال در کالیفرنیا و هاوایی آنها ادعا کرد که این ممنوعیت بود واقعا انگیزه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس برای “یک کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده” و در نتیجه به مبلغ بر خلاف قانون اساسی تعصب. دادگاه عالی ایالات متحده در نهایت مخالفت پاکسازی مسیر برای ممنوعیت اجرای در ژوئن 2018.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی