مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از ‘تقلب’ در انتخابات, ادعای میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود جعلی توسط قدرت های خارجی

انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که رسوایی قرن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است بیان کرد که استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای باز کردن درب به گسترده رای تقلب و همچنین دخالت خارجی.

در یکی از امضا همه کلاه توییت ایران با ابراز نگرانی در مورد ماه نوامبر مسابقه در برابر دموکرات جو بایدن.

“تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی ، از آن خواهد شد رسوایی از زمان ما!” فریاد می زد مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

خود را نگران کننده نظرات آمده میان roller-coaster کمپین های نجومی است که فلفلی با آتش زا اتهامات از هر دو طرف.

در اوایل این ماه جو بایدن ابراز “نگرانی بزرگ” که رئیس جمهور سعی خواهد کرد به سرقت 2020 انتخابات و حتی ممکن است حاضر به تخلیه کاخ سفید باید او را از دست بدهند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده و نرده در برابر ادعا خطرات ناشی از پست الکترونیکی-در رای گیری برای هفته. در مه, او ادعا کرد که از راه دور رای گیری که منجر به “تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای.” پیام خود را بعدها “واقعیت-بررسی” توسط توییتر باعث جمهور را متهم به فن آوری های غول پیکر از انجام برخی از انتخابات دخالت خود را دارد.

همچنین در rt.com بایدن و زیاده از مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از ترک دفتر در ماه نوامبر می گوید: انتخابات-سرقت است که خود را “تنها بزرگترین نگرانی’

دموکرات ها فشرده شده اند برای پست الکترونیکی-در برگه های رای توصیف آنها به عنوان یک جایگزین امن در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مصاحبه اخیر دادستان کل ویلیام بر استدلال کرد که چنین مقررات “باز floodgates به تقلب” و حتی می تواند انکار آمریکایی حق رأی مخفی از آنجا آنها باید برای قرار دادن نام خود را در پاکت زمانی که آنها ایمیل خود را از برگه های رای.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de