تهمت می خواهد به امریکا بازگشایی زیر coronavirus shutdown ‘, عید پاک,’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت با توجه به تاریخ زمانی که او می خواهم امریکا به حداقل بخشی از بازگشایی پس از Covid-19 shutdown: مارس 12. در غیر این صورت او استدلال کرد که افسردگی می تواند به مراتب بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

ما باید برای رسیدن کشور ما به کار می کنند. کشور ما می خواهد به بازگشت به کار.

این زیر اظهارات خود در روز دوشنبه در کاخ سفید نشست خبری هنگامی که او نمی خواهد نام, تاریخ, اما گفت که او بحث شل شدن محدودیت در هفته های آینده به منظور جلوگیری از فروپاشی کامل اقتصادی از ما.

همچنین در rt.com خودکشی از افسردگی خواهد بود “بسیار بیشتر” از coronavirus مرگ و میر مگر اینکه امریکا بازگشایی برای کسب و کار ‘به زودی’ – مغلوب ساختن پیشی جستن

اضطراب و افسردگی از بحران اقتصادی خواهد علت مرگ و میر “در دور تعداد بیشتری از ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد.

ایالات متحده در حال حاضر در روز 8 از دولت “15 روز برای جلوگیری از گسترش” برنامه با دهها میلیون نفر از آمریکایی ها یا کار از خانه و یا furloughed – برخی بدون پرداخت به تشویق “اجتماعی فاصله.”

یک 2 تریلیون دلار کمک مالی بسته شد پیشنهاد شده توسط سنا با هدف از ارسال پرداخت های نقدی به آمریکایی ها برای جبران درآمد از دست رفته به علت خاموش شدن. آن مسدود شده بود توسط حزب دموکرات در روز یکشنبه و دوباره در روز دوشنبه به عنوان خانه دموکرات ها به دنبال فشار از پیشنهاد خود را که شامل یک لیست خشکشویی از اولویت های سیاست ربطی به این بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com دموکرات بلوک دوم تلاش برای تصویب coronavirus محرک اقتصادی در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد از امضای یک لایحه pivoting به بحث در مورد بازگشایی حداقل نقاط کشور برای کسب و کار به جای. مکانهای خاصی – مانند آمریکا از واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا که در باغ زمستان از سرایت ممکن است نیاز به ماندن قفل شده است و دیگر کاخ سفید اذعان کرده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im