مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بیش از حد اغلب تاسف برخی از توییت اما نه تصمیم به رفتن به سیاست – Khazaal مصاحبه

دیو Khazaal Barstool ورزشی مواجه شده است و با استفاده از نقد آنلاین برای ‘سافت بال” مصاحبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال هیچ کس دیگری رو مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتراف او در واقع ابراز تاسف چیزی بسیار کمتر از برخی از توییت خود.

ارسال شده در توییتر در روز جمعه در سه بخش ویدئو نشان می دهد Khazaal و مغلوب ساختن پیشی جستن در یک چت روم رسمی در کاخ سفید ایوان اوایل این هفته. حدود دو و نیم دقیقه به بخش دوم Khazaal می پرسد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه حسرت تویت کردن برخی از چیزهایی که.

“اغلب بیش از حد اغلب” رئیس جمهور پاسخ.

“این توییت این رسانهها که شما در مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده و اشاره کرد که چگونه او را “چیزی است که به نظر می رسد خوب” و پاسخ بدون بررسی آن بیشتر است.

این است نتیجه معکوس از رئیس جمهور بیش از یک بار. اخیرا او به اشتراک گذاشته یک ویدیو از فلوریدا نشان دادن تقابل بین برخی از افراد مسن حامیان و مخالفان – از جمله یک مرد فریاد “سفید قدرت است.” آیا او انجام شده بود پس از قضا و یا صادقانه نیست موضوع با رسانه ها که dogpiled رئیس جمهور تا توییت حذف شد و سپس برخی از.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن حذف صدای جیر جیر نشان, حامی, داد, ایران, قدرت,’ ادعا می کند او را نمی شنوند و آن را

وجود دارد دیگر خطرات به رسانهها. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک انتقاد از خود سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون توسط جناح چپ روزنامه نگار Max Blumenthal – که پس از آن اقدام به تغییر نام صفحه نمایش خود را به یک سری از سیاسی شعارهایی مانند “ما تحریم کشتن کودکان و نوجوانان” “Free Julian Assange,” “رایگان, فلسطین, آتش جارد” و “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

رسانه های جریان اصلی نیز چنگ جمعی خود را مروارید وقتی که تهمت می retweet الگوی رفتاری ویدئوها نشان دادن کارتون خشونت علیه آنها و در نهایت موفق شد در حال اجرا به رئیس جمهور مورد علاقه مم سازان کردن توییتر به طور کامل.

هر چند منتقدان خود را به نام مصاحبه “سافتبال” غیر حرفه ای و خود خدمت Khazaal در واقع تهمت به باز کردن در یک سطح شخصی و حتی اعتراف او تعجب تند و سوزنده است که استقبال خود را از ورود به سیاست است.

“بهترین روز در زندگی من در شرایط کسب و کار و زندگی و همه چیز به روز قبل از اعلام کردم من در حال اجرا برای رئيس جمهور. همه چیز خوب بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روز بعد او اعلام کرد که او از حضور در یک رویداد خیریه که همسر خود را Melania متوجه شده است که برخی از مردم booing – اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده است ناروا گفت. از آن پس او را متوجه “من بیشتر شور در یک طرف و من باید به مراتب بیشتر دشمنی در طرف دیگر.”

حتی پس از او نمی پشیمانی در حال اجرا برای رئيس جمهور. “در حال حاضر من واقعا خوشحالم من,” او گفت: Khazaal.

رئیس Barstool ورزشی به پایان رسید مصاحبه با پرسیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به او کمک کند شوخی-تماس پدر با رئیس جمهور مبارک ملزم به. او بعد از توییتی او باید در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن, دوست, سیاسی عمل راجر سنگ “پانسمان مانند یک تبه کار فوق العاده.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی